По всій Росії масово скасовують паради на 9 травня

Ще два російські регіони вирішили скасувати традиційний військовий парад на 9 травня через страх перед ЗСУ.

У Орловській і Псковській областях Росії скасували паради на 9 травня нібито через можливі “диверсії”. Щоправда розташовані ці області не надто близько до України — за 190 і 700 км відповідно.

Таке рішення ухвалили губернатори областей РФ з посиланням на “рекомендації” російських силовиків

Так, очільники Орловської області Андрій Кличков і Псковської області Михайло Ведерніков пояснили , що відмінення святкувань було вимогою місцевих силовиків, які побоюються диверсій під час масових акцій. У зв'язку з цим в російських регіонах скасовано не лише військовий парад, а й вечірній концерт і салюти на 9 травня. Не буде там і першотравневих демонстрацій.

Водночас Псковський губернатор зазначив, що цього року “День Перемоги повинен стати не масовим, а сімейним святом”. Частину заходів, зокрема, ходу “Безсмертного полку” він пообіцяв провести “в онлайн-форматі”.

Нагадаємо, у Москві готуються до “бавовни” під час параду 9 травня. Там розробили інструкцію на випадок повітряного нападу БпЛА України.

Це сталося після того, як Мережею поширилося відео дрона невідомого походження, який пролітав просто над Красною площею. На ньому видно все, як на долоні: і башти Кремля, і мавзолей, і Собор Василія Блаженного. Повідомляють аж про три безпілотники, які впали в Підмосков’ї. І все ж парад 9 травня не скасовують, президент РФ Володимир Путін навіть виступить.

Своєю чергою, в українській розвідці порадили росіянам не йти на парад 9 травня та триматися подалі від військової техніки. Це стосується й інших днів.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *