Philip Morris: Майбутнє без сигарет, “зелена” енергія і гендерна рівність

Перший звіт PMI за 2019 рік декларує повну відмову від традиційних сигарет, гендерна рівність всередині компанії, а також 100% альтернативної енергії у виробництві.

 

Компанія Philip Morris International опублікувала перший інтегрований звіт за 2019 рік з комплексним оглядом поточної ефективності виробництва, а також найближчими планами в галузі охорони навколишнього середовища, соціальної відповідальності та політики управління. Зокрема, у звіті декларується повна відмова від традиційних сигарет, а також 100% перехід на альтернативні джерела енергії у виробництві.

 

У звіті вказується, що з моменту анонсування концепції «світу без тютюнового диму» в 2016 році PMI вже виключила з асортименту понад 600 найменувань сигарет по всьому світу і розширила портфель одиниць для систем нагрівання тютюну до понад 400 найменувань.

 

“Всі ми в PMI розуміємо, що краще рішення, яке наша компанія може запропонувати суспільству, – це заміна сигарет на менш шкідливі альтернативи. Це лежить в основі нашої корпоративної стратегії і наших пріоритетів у сфері сталого розвитку”, – цитують автори звіту генерального директора PMI Андре Каланцопулоса.

 

Так, у 2019 році витрати компанії на інноваційні розробки і дослідження в області продуктів, що виключають продукти горіння, склали $465 млн. З них 98% коштів були спрямовані на дослідження бездимної продукції.

 

У компанії прогнозують, що за грамотної державної підтримки і стимулювання суспільства, в багатьох країнах світу продажі сигарет можуть припинитися протягом 10-15 років.

 

Крім того, звіт містить також дані про скорочення негативного впливу виробництва на екологію.

 

“Зараз 72% електроенергії, яка використовується заводами компанії, отримані з поновлюваних джерел. В планах – до 2025 року досягти 100% використання енергії відновлюваних джерел і скоротити виробництво пластикового сміття на 50%”, – говориться в тексті.

 

У показниках політики управління (принципи ESG) особливу увагу приділено гендерному розподілу. Так, частка керівних посад, які займають жінки, становить 36,1%.

 

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Philip Morris вклала $7,2 млрд, щоб відмовитися від виробництва сигарет.

 

За оцінками ВООЗ, сьогодні кількість курців у світі наближається до 1 млрд. Число курців в Україні в Philip Morris оцінюють в 7,2 млн осіб. За словами представників Philip Morris, місія компанії – повністю замінити сигарети продуктами зі зниженим ризиком.

 

Philip Morris International – один з найбільших світових виробників тютюнових виробів. Випускає сигарети більш ніж на 50 фабриках, продає їх в 180 країнах. В Україні компанія виробляє продукцію на фабриці в Харківській області.

 

У 2016 році Україна стала сьомим ринком, на якому компанія Philip Morris запустила IQOS.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *