У Міноборони США вважають, що українські військові є перспективними і роблять диво на лінії фронту.
У Пентагоні вважають дивом досягнення ЗСУ на полі бою з росіянами. Там переконані, що в перспективі українці можуть досягти усіх поставлених цілей.
Таку думку висловив речник Міноборони США Патрік Райдер під час брифінгу.
“Коли йдеться про українців і боротьбу, яку вони ведуть зараз, я не збираюся стояти тут, на цій трибуні, і намагатися вгадати думки головнокомандувача українських збройних сил. Вони ведуть важку боротьбу. Ми знали і вони знали від самого початку, що незалежно від того, коли почнеться контрнаступ, це буде важка боротьба… Ми продовжуватимемо працювати з ними, щоб забезпечити їх необхідними силами і засобами, зокрема тренуваннями”, – наголосив Райдер.
Він зауважив, що ситуація, яка склалася в Україні не відповідає “ідеальним умовам”, за яких зазвичай відбуваються навчання військових. Тож те, що роблять українські захисники, потребує поваги.
“Ніхто у здоровому глузді не хотів би, щоб Росія вторглася в Україну, але це сталося. І українці, незважаючи ні на що, змогли відтіснити росіян на оборонну позицію, що саме по собі є дивом, враховуючи стан української армії на момент вторгнення Росії. Від усього світу йде потік підтримки, щоб надати їм неймовірні і значні бойові можливості і підготовку”, – сказав речник Пентагону.
Він додав, що необхідно поглянути на ситуацію в перспективі, з точки зору можливостей, які українські військові змогли розвинути і реалізувати за дуже короткий проміжок часу.
“Видатні результати в зовсім неідеальних умовах. Надалі ми продовжуватимемо консультуватися з ними (українцями – ред.), продовжуватимемо надавати їм підготовку, щоб вони могли повернути собі суверенну територію і зрештою перемогти в цій боротьбі”, – наголосив Райдер.
Нагадаємо, 10 серпня адміністрація президента США Джо Байдена звернулася до Конгресу з проханням надати Україні понад 13 мільярдів доларів на надзвичайну оборонну допомогу і ще 8 мільярдів доларів на гуманітарну підтримку до кінця року.
Источник: www.tsn.ua