Парламентські вибори у Білорусі: жоден опозиціонер не пройшов

Явка склала 77,22 відсотка, що на три відсоткових пункти вище показника виборів 2016 року.

У Палату представників парламенту Білорусі не пройшов жоден опозиційний кандидат. Такими є дані попередніх результатів парламентських виборів у країні.

У ніч проти понеділка, 18 листопада, Центральна виборча комісія Білорусі визнала вибори такими, що відбулися, і оприлюднила попередні підсумки голосування.

У нижню палату Національних зборів обрано представників Білоруської патріотичної партії, Республіканської партії праці і справедливості, Ліберально-демократичної партії, а також громадського об'єднання “Біла Русь”. Всі вони підтримують політику влади.

Ще до публікації попередніх підсумків глава ЦВК Лідія Єрмошина повідомила, що в Палату представників пройшли ексміністр інформації країни Лілія Ананіч, колишній посол Білорусі в Туреччині Андрій Савіних, а також “Міс Білорусь – 2018” Марія Василевич.

Явка склала 77,22 відсотка, що на три відсоткових пункти вище показника виборів 2016 року.

Парламентські вибори в Білорусі відбулися 17 листопада. На виборах близько 6,8 мільйона громадян, які мають право голосу, мали обрати за мажоритарною системою 110 депутатів нижньої палати парламенту з 513 кандидатів від 12 партій і декількох громадських рухів. Попередні результати виборів, як очікується, будуть оголошені в ніч проти 18 листопада.

Чимало кандидатів балотувалися від Ліберально-демократичної партії, яку вважають провладною, – 98. Ще 47 йшли від опозиційної Об'єднаної громадянської партії і 40 – від провладної Республіканської партії праці і справедливості (РППС). Утім, раніше у складі парламенту зі 110 депутатів тільки 16 представляли партії, а інші 94 були безпартійними. Під час передвиборчої кампанії багатьом незалежним і відомим кандидатам було відмовлено в реєстрації. Ще частина опозиційних кандидатів втратили реєстрацію за порушення під час агітаційної кампанії.

Відео

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Про що говорили – поки що не повідомляють. Натомість відомо, що очільники двох держав підписали чотири десятки угод про економічну співпрацю. На час приїзду гостей середмістя перекрили. Зустріч ледь не зіпсували активісти, які зорганізували вогняний протест. Три десятки людей із плакатами під вигуки "Ні капітуляції" запалили фаєри.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *