Папа Римський назвав секс даром Божим і закликав уникати порнографії

Папа Римський Франциск / Фото: Associated Press

Понтифік вважає, що сексуальне задоволення слід цінувати, але з хіттю потрібно боротися.

У середу, 17 січня, під час загальної аудієнції на площі Святого Петра у Римі Папа Франциск наголосив на тому, що сексуальне задоволення є “даром Божим”, але католики повинні уникати порнографії. 

Про це повідомляє The Guardian. 

За його словами, сексуальне задоволення слід цінувати, але задоволення без стосунків, через перегляд порно, може призвести до певних форм залежності. 

“Ми повинні захищати любов. Перемога в битві з хіттю може бути справою, яка триватиме все життя”, – наголосив Папа Римський.

У виданні нагадали, що Папа Франциск не вперше коментує питання сексу. Раніше в документальному фільмі Disney+ The Pope Answers він сказав, що це “одна з прекрасних речей, які Бог дав людині”. Водночас він стверджував, що перегляд порнографії принижує людину.

Також у 2022 році Франциск під час дискусії з семінаристами про небезпеку соціальних медіа Папа застеріг від “диявола” цифрової порнографії, при цьому визнавши, що священики та черниці також дивляться порно онлайн. “Це порок, який є у багатьох людей, навіть у священиків і монахинь”, — сказав він.

Нагадаємо, у Польщі стався гучний секс-скандал через священників та чоловіка-повію, якого ті запросили на свою “гулянку”. Коли секс-працівник знепритомнів, духовенство не пропускало до нього медиків, через що втрутилась поліція. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *