Папа Римський Франциск обіймами і поцілунком привітав митрополита Іларіона

Глава католицької церкви привітав митрополита Іларіона обіймами та поцілував його панагію.

Під час візиту до Угорщини Папа Римський Франциск зустрівся з митрополитом Будапештським і Угорським, який раніше займав посаду голови відділу зовнішніх зв’язків Московської патріархії Іларіоном (Алфеєвим). Проти цього церковника в Україні запроваджені санкції. 

Про цю зустріч в суботу, 29 квітня, повідомляє Vatican News.

Вона відбулася в посольстві Ватикану в Будапешті та тривала близько 20 хвилин.

Глава католицької церкви привітав митрополита Іларіона обіймами та поцілував його панагію — медальйон із зображенням Богородиці.

Перша зустріч Папи Франциска та митрополита Іларіона, якого вважають одним з провідних неформальних переговорників РПЦ, відбулася 20 березня 2013 року, тобто наступного дня після того, як він став главою католицької церкви.

Востаннє вони зустрічалися 22 грудня 2021 року у Ватикані, коли обговорили «деякі питання спільного занепокоєння» та зобов’язалися «шукати конкретні людські та духовні відповіді».

За рішенням Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України митрополит Іларіон разом із ще 21 діячем РПЦ перебуває під санкціями в Україні. Він перебуває в санкційному списку з громадянами Росії, які “прикриваючись духовністю, підтримують терор та геноцидну політику”.

Нагадаємо, перед річницею повномасштабного вторгнення РФ в Україну Папа Римський Франциск закликав до припинення вогню та мирних переговорів. Понтифік заявив, що жодна перемога не може бути «побудована на руїнах».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *