Палата представників США прийняла резолюцію на підтримку Ізраїля після обрання спікера – 1+1, новини ТСН

Конгресмени закликали бойовиків ХАМАС скласти зброю та відпустити заручників.

Палата представників Сполучених Штатів прийняла резолюцію, у якій вказується про підтримку Ізраїля у війні проти терористичного угруповання ХАМАС.

Про це інформує CNN.

Нижня палата американського Конгресу ухвалила резолюцію, в якій висловила солідарність з народом Ізраїля у його війні проти ХАМАС. Це стало першим актом, який був прийнятий після обрання республіканця Майка Джордана на посаду спікера.

У документі вказується, що Сполучені Штати цілком підтримують прагнення Ізраїля захистити себе від нападів з боку бойовиків ХАМАС. Крім того, у зверненні є заклик до бойовиків ХАМАС, щоб вони склали зброю та звільнили заручників.

Резолюцію під назвою “Разом з Ізраїлем у його обороні від варварської війни, розв'язаної ХАМАС та іншими терористами” підтримали майже всі конгресмени. Піти висловились лише один представник республіканців та 9 демократів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова політбюро терористичної організації ХАМАС Ісмаїл Ханія подякував Росії та Китаю за їх підтримку на Радбезі ООН, де розглядалась резолюція щодо конфлікту з Ізраїлем.

Крім того, ми раніше інформували, що ХАМАС зміг приховати підготовку нападу на Ізраїль за допомогою дротового телефонного зв'язку.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *