Південна Корея може взяти участь у саміті щодо української “формули миру” у Саудівській Аравії – ТСН, новини 1+1

За даними західних ЗМІ, на зустріч запрошено кілька західних країн і великих країн, що розвиваються, зокрема Індію та Китай.

Південна Корея розглядає питання участі в багатонаціональних переговорах щодо України в Саудівській Аравії, які відбудуться цими вихідними. Одне із ключових тем – українська “формула миру”.

Про це повідомило дипломатичне джерело виданню Yonhap.

За інформацією джерела, уряд Південної Кореї розглядає можливість відправлення високопоставленого чиновника з Управління національної безпеки президента для участі в дводенній зустрічі, яка має розпочатися в прибережному місті Саудівської Аравії Джидда в суботу, 5 серпня. 

Видання пише, що раніше іноземні ЗМІ повідомляли, що на зустріч запрошено кілька західних країн і великих країн, що розвиваються, зокрема Індію та Китай, щоб обговорити “українську формулу миру”. За їхніми словами, Росію до переговорів не запрошували.

“Участь Сеула у зустрічі може свідчити про його щораз більшу дипломатичну участь в українському питанні”, – йдеться у статті ЗМІ.

Підтримка Південної Кореї у війні проти РФ

Нагадаємо, Reuters з посиланням на заяву заступника радника президента цієї країни з національної безпеки Кіма Те Хьо писав, що Південна Корея допоможе ЗСУ впоратися з російськими щільними мінними полями. Ця країна є значним експортером зброї, однак вона не постачає Україні летальної збро, оскільки це може негативно позначитися на стосунках з РФ та можливості впливати через Мосвку на режим комуністичної Північної Кореї.

Раніше у Міністерстві національної оборони Південної Кореї повідомили про новий пакет нелетальної допомоги Україні, не надавши додаткових подробиць.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *