Пєсков повідомив, хто зі світових лідерів святкуватиме з Путіним День Перемоги в Москві

Напередодні 9 травня до столиці країни-агресорки приїде президент Киргизстану, який залишиться у Москві, щоб “розділити свято” з російським президентом.

У понеділок, 24 квітня, прессекретар російського президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання у кулуарах марафону “Знання”, повідомив про плани Путіна щодо святкування так званого Дня Перемоги, яке щороку гучно відбувається в Москві.

Як повідомляють російські пропагандисти з посиланням на речника Путіна, цього року заходи відбуватимуться без звичайної помпи.

Господар Кремля навіть не запросив на святкування і традиційний парад нікого із лідерів тих країн, які ще досі підтримують Росію, від якої відвертається цивілізований світ через розв’язану в Україні війну.

“Спеціальних запрошень [закордонним лідерам] цього року не було. Це не кругла дата”, – викрутився Пєсков, пояснюючи відсутність гостей з-за кордону.

Єдиним іноземним лідером, який складе компанію Путіну, буде президент Киргизстану Садир Жапаров, офіційний візит якого заплановано перед 9 травня. 

“Будучи тут напередодні, звичайно, він прийняв рішення залишитися та розділити з нами і свято, і гордість”, – запевнив Пєсков.

Речник Путіна також повідомив, що російський президент планує виступити з промовою на військовому параді на Красній площі.

“Звичайно, буде виступ”, – пообіцяв Пєсков.

Нагадаємо, у Російській Федерації 9 Травня не проведуть традиційний хід “Безсмертний полк”. Від цього заходу на День перемоги відмовилися не лише у Москві, але й в інших російських містах. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *