Орбан та Путін зустрілися у Пекіні та говорили про мир в Україні 17 жовтня – ТСН, новини 1+1

Вперше за понад рік Путін зустрівся з лідером країни ЄвроСоюзу. 

У вівторок, 17 жовтня, угорський прем'єр Віктор Орбан та російський президент-диктатор Володимир Путін провели незаплановану зустріч. Серед тем переговорів була війна в Україні.

Про це керівник преси прем'єр-міністра Берталан Хавас, передає видання Index.

За його словами, Путін та Орбан обговорили угорсько-російську співпрацю в галузі транспортування газу та нафти та ядерної енергетики. Звичайно, прем'єр Угорщини говорив про “мир” в Україні із терористом РФ. 

На своїй офіційній Facebook-сторінці Орбан опублікував фото зустрічі із президентом Росії та написав: “Зустріч з президентом Путіним. Сьогодні всіх в Європі хвилює одне питання: чи буде припинення вогню в Україні? Для нас, угорців, головне, щоб по-сусідству у нас зупинились потоки біженців, санкції та бойові дії”.

Тим часом пропагандисти пишуть, що Путін під час розмови заявив, що “РФ розвиває відносини з багатьма країнами Європи, включаючи Угорщину, незважаючи на геополітичні обмеження”.

А Орбан побідкався російському диктаторові, що відносини Угорщини та Росії дуже багато втратили через так звану “спецоперацію” в Україні та санкції, але Будапешт намагається “врятувати все, що можна”. Та підтвердив своє небажання протистояти Москві. 

Зауважимо, вперше за понад рік Путін зустрівся з лідером країни Європейського Союзу. 

Нагадаємо, 17 жовтня президент Росії Володимир Путін прибув до Пекіна 17 жовтня для участі у форумі “Один пояс, один шлях”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *