Опитування росіян – скільки виступає за припинення війни

Рівень уваги до україно-російських подій незмінний впродовж 3-х місяців.

Наразі 55% російських громадян виступають за початок перемовин, а 38% – наполягають на продовженні бойових дій. Втім, якби Володимир Путін вирішив припинити збройну агресію в Україні, 70% росіян підтримали б свого лідера.

Про це свідчать результати опитування російська аналітична організація “Левада-Центр”.

Росіяни впевнені, що воєнні дії триватимуть:

  • понад рік – 46%;
  • від пів року до року – 23%;
  • важко з відповіддю – 22%.

Якби була опція повернутися у минуле, йдеться у повідомленні, то так звану “СВО” підтримало б 43% росіян, а 41% – виступили б проти неї.

Цікавий експеримент

Аналітики вирішили провести експеримент у межах опитування. Так, за допомогою генератора випадкових чисел респонденти були поділені на дві рівні групи. Учасникам ставилося запитання в одному з двох формулювань.

Експеримент показав, що більшість опитаних – 70% – підтримали б рішення президента-диктатора щодо виведення військ з України.

Однак є цікавий нюанс, що стосується загарбаних земель. Якби Путін вирішив припинити конфлікт за умови повернення “приєднаних” територій, то підтримали б його дії лише 34% росіян.

Надаємо, росіяни в соцмережах під постами про загибель російських окупантів все частіше залишають коментарі, зміст яких суттєво відрізняється від риторики лютого 2022 року. Вони жаліються, що “гине їхній кращий генофонд невідомо за що і кого”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *