Обрання Трампа президентом США – як вплине на війну в Україні – прогноз Портникова

Дональд Трамп / Фото: Associated Press

Обрання Трампа може бути прелюдією до прямого зіткнення Заходу з Росією.

Журналіст Віталій Портников описав сценарій того, що може відбуватися протягом 24 годин після можливого обрання Дональда Трампа на пост президента США. 

Про це він говорив в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Виявиться, що ніяких домовленостей на компромісних умовах з Путіним Трамп не зможе досягти. Путін чітко заявить його [Трампа] радникам, що він хоче всю Україну і негайно, а ще – отримати вибачення перед ним. Трамп звісно збіситься, як це завжди з ним буває, й почне допомагати Україні та спробує дестабілізувати ситуацію в регіонах, які важливі для РФ”, – припустив політичний оглядач. 

За його словами, така ситуація може призвести до розширення російсько-української війни,  оскільки Трамп, після того, як його розчарує Путін, може дати дозвіл на обстріл території РФ.

“Я вважаю, що обрання Трампа може бути прелюдією до прямого зіткнення Заходу з Росією з абсолютно непередбачуваними наслідками. Ми в принципі повинні розуміти, що обрання Трампа стане початком великої війни. Оскільки Трамп на відміну від Байдена не буде розраховувати наслідки від своїх дій. Він спочатку бʼє, а потім думає”, – додав Портников.

Нагадаємо, кандидат у президенти на виборах 2024 року Дональд Трамп заявив, що в разі його приходу до влади у США він “дуже швидко” закінчить війну в Україні, бо “чудово ладнає з Путіним”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *