Главная » В Світі » Новые люди Кремля. Хто пройшов у Держдуму

Новые люди Кремля. Хто пройшов у Держдуму

Російські ЗМІ називають партію Новые люди одним із проектів адміністрації президента.

 

Головна сенсація російських виборів, якщо там взагалі можливі сенсації, прохід у Держдуму партії Новые люди. Вона долучилася до беззмінних чотирьох політичних сил, які представлено в парламенті з 2007 року. Партія подолала 5-процентний бар’єр, вона набрала близько 5,35% голосів і так зайняла п’яте місце. За попередніми оцінками, Новые люди зможуть провести в Думу 13 депутатів.

 

 

Що за партія

 

Новые люди з’явилися в 2020 році, партію очолює засновник компанії Faberlic Олексій Нечаєв. До думських виборів партія брала участь у кількох регіональних кампаніях. Російські ЗМІ називали її одним із проектів адміністрації президента.

 

Партію консультували близькі до Кремля політтехнологи, зокрема Євген Мінченко. Програму партії орієнтовано на міських жителів правоцентристських поглядів, тобто на потенційних прихильників несистемної опозиції. Зокрема, в ній міститься вимога скасувати якнайрепресивніші закони. Водночас партія уникає критикувати Володимира Путіна.

 

В інтерв’ю The New York Times Нечаєв заявив, що Новые люди не проект Кремля, але додав, що партія не порушує трьох підсвідомих заборон, які не дозволили б їй бути зареєстрованою: безпосередньо не критикують Путіна і його рідних, не організовують протестних акцій та не отримують фінансування з-за кордону.

 

Про Олексія Навального лідер Новых людей казав так: “Плюси Навального в тому, що він хороший журналіст, розслідувач – від нього багато користі. Але одна з цінностей нашої партії – повага. Навальний чогось у нашу сторону просто обзивається”.

 

Прихильники Навального називають Новых людей кремлівською партією та спойлером, вони закликали не голосувати за цю партію за партійними списками.

 

 

Видатні люди

 

Крім самого Нечаєва, Новых людей під час нинішньої передвиборчої кампанії представляла колишній мер Якутська Садана Авксентьєва, в минулому безпартійна. Вона займає друге місце в партійному списку на виборах.

 

Успіх Новых людей Сардана Авксентьєва пояснила тим, що партія проводить нову політику. “Це сучасні стандарти спілкування, тому ви зараз спостерігаєте нову політику, нові стандарти взаємодії влади і суспільства”, – заявила вона.

 

 

Програма

 

Напередодні виборів Новые люди найактивніше просувають свою реформу податкової системи. Партія пропонує замінити для підприємств три податки – ПДВ, податок на прибуток і страхові внески – на єдиний оборотний податок. У партії вважають, що це може збільшити реальні зарплати росіян на 20%. Над ініціативою допомагали працювати фахівці СПбГЕУ.

 

В основних положеннях програми Новых людей звучить помірна критика влади без переходу на особистості. Партія вказує на те, що у владі не представлено голоси простих росіян, є запит на зміни, а держпропаганда створює образи, що Росію оточили вороги, і не сприймає протестів.

 

У програмі йдеться, що партія виступає проти цензури, – зокрема проти законів про екстремізм і образу представників влади, і водночас за свободу мирних зібрань, реабілітацію політв’язнів, скасування термінів за економічні злочини і скасування Роскомнагляду.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*