Новини світу: в Австралії хочуть відстрілювати кенгуру – навіщо це робити

Незважаючи на те, що кенгуру став одним із символів Австралії, ці тварини нерідко спричиняють проблеми.

Австралійські екологи запропонували відстрілювати кенгуру, щоб регулювати їхню чисельність. Інакше тварини можуть масово загинути від голоду.

Про це пише CBS News.

Влада штату Вікторія наполягає, що кенгуру можуть завдати шкоди сільськогосподарським угіддям, майну та поселенням, а також становлять ризик для людей.

Надмірна популяція також небезпечна для самих кенгуру, оскільки їм не вистачає їжі, і багато тварин вмирають від голоду. У 2016 і 2017 роках у країні мешкали майже 45 мільйонів кенгуру — це приблизно вдвічі більше, ніж людей в Австралії. А протягом наступних кількох років їхня популяція може сягнути 60 мільйонів.

“Ми підрахували, що під час останньої посухи в деяких районах загинуло 80 або 90 відсотків кенгуру. Вони помирають від голоду”, — сказала екологиня Кетрін Мозебі.

Екологи вважають, що найкращий спосіб урятувати кенгуру від такої долі — це відстрілювати їх. Водночас критики стверджують, що масовий забій кенгуру — це вбивство австралійської дикої природи.

Нагадаємо, жителі австралійського міста Олбані знайшли мертвим свого 77-річного сусіда, який, ймовірно, став жертвою нападу кенгуру.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *