Німеччина послаблює карантинні обмеження: у країні почнуть відкриватися магазини – пандемія коронавірусу

Від 20 квітня в Німеччині дозволили відкрити магазини, які мають площу до 800 метрів квадратних.

У Німеччині від понеділка, 20 квітня, почнуть послаблювати карантинні обмеження, викликані через поширення коронавірусу.

Про це повідомила німецька канцлерка Ангела Меркель, пише CNN.

Читайте також:

У ВООЗ розповіли, чи справляється українська медицина з коронавірусом і чому важливо дотриматися карантину

Від наступного тижня дозволять роботу магазинам, які відповідають певним вимогам, – мають площу до 800 метрів квадратних. Крім цього, усі відкриті торгові точки повинні дотримуватися гігієнічних засобів, а також не допускати масового скупчення людей. 

Школи поступово почнуть свою роботу від 4 травня. Пріоритет надаватиметься учням випускних класів. Крім того, до 29 квітня у всіх федеративних землях повинні ухвалити концепції відновлення викладання у всіх навчальних закладах.  

Слід зауважити, що більшість жорстких обмежень не скасовують. Щонайменше до 3 травня у Німеччині забороняється збиратися у групах понад дві людини, а також варто носити маски у транспорті та громадських місцях. 

Більше про: Коронавірус

  • Ліки від коронавірусу в Україні та пік епідемії COVID-19 у США. П'ять новин, які ви могли проспати
  • У США не відмовляються від припущення, що коронавірус поширився з китайської лабораторії – ЗМІ
  • Макрон вважає, що Путін "погодиться припинити вогонь" на час пандемії коронавірусу

Великі публічні заходи заборонені до кінця серпня, щоб запобігти масовій передачі вірусу. “Будь-яке подальше послаблення режиму блокування буде залежати від того, як розвивається рівень зараження”, – сказала Ангела Меркель.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Відео

Після двох тижнів самоізоляції канцлерка Німеччини Ангела Меркель повернулась до роботи

З карантину на роботу. Два тижні канцлерка Ангела Меркель провела в самоізоляції у своїй квартирі в центрі Берліна. Німеччина тим часом лікує своїх пацієнтів і приймає хворих з-за кордону. Майже дві сотні тяжко хворих із Італії, Іспанії та Франції розмістили в німецьких клініках. 

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *