Няні змушували дітей їсти з підлоги, кидали важкі пакети на голови та прив’язували

Малюки поверталися додому з подряпинами та саднами.

В Ізраїлі викрито виховательок-садисток. Їх відправлено за ґрати. Зокрема, власниці дитсадка “Тулі” Літаль Барсі вже пред'явили звинувачення, вона чекає на вирок.

Про це йдеться у ізраїльському виданні “Вєсті”.

Дитячий приватний заклад в ізраїльському місті Рамла вже назвали “дитсадком жахів”. Там три колишні помічниці вихователя знущалися з 26 малюків.

Жінок вже доправлено до в'язниці “Неве-Тирця”. Їх засуджено до 5, 4,5 та 4 років в'язниці. Орлі Шаргані, ще одна помічниця вихователя, засуджена за жорстоке поводження з дітьми, почне відбувати у червні три з половиною роки ув'язнення.

Одну з засуджених, Рухаму Саад, крім тюремного терміну, окружний суд засудив до виплати сім'ям потерпілих компенсації у розмірі 70 тис. шекелів.

Власниці дитсадка Літаль Барсі також пред'явлено кримінальні звинувачення, але її справа розглядатиметься окремо.

Батьки вихованців дитячого садка “Тулі” подали заяву до поліції та передали слідчим відеоматеріали.

На відео зафільмовано, як дві няні кидають повні упаковки вологих серветок з відстані кількох метрів у голови дітей. У багатьох випадках від удару важким пакетом малюки втрачали рівновагу, падали і починали плакати.

Також дітей прив'язували до стільця, з силою жбурляли на підлогу, щипали, давали їм потиличники. Багато батьків розповідали про те, що малюки поверталися додому з подряпинами та саднами.

“Що ви хочете, це діти, вони пустують, неможливо за всіма побачити”, – відповідала на запитання батьків власниця закладу.

16 серпня 2020 року помічницям вихователя дитячого садка “Тулі” було пред'явлено звинувачення у численних епізодах знущання та жорстокості щодо безпорадних дітей ясельного віку.

Також було встановлено, що обвинувачені змушували дітей їсти з підлоги та били їх рукою по обличчю або по голові, а також порожньою пляшкою по голові.

Дві помічниці вихователя годували дітей насильно, впихаючи їжу до рота та ігноруючи їхній плач.

Виховательки також кидали дітей на батут таким чином, що дитина могла вдаритися головою об підлогу.

Тим часом в Україні у пенсіонерки, яка вважається найстаршою породіллею країни, вилучили доньку через знущання над нею.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *