«Напивається і засинає під дверима»: ЗМІ дізналися про пияцтво колишнього зятя Путіна

На момент розлучення з дочкою Путіна Катериною Тихоновою мільйонер Шамалов уже був запійним алкоголіком.

Колишній зять Володимира Путіна, російський мільярдер Кирило Шамалов виявився затятим алкоголіком.

Як розповіло джерело з оточення Шамалова проєкту «ВЧК-ОГПУ», колишній зять диктатора веде досить специфічний спосіб життя, а також дуже часто змінює дружин.

На момент розлучення з дочкою Путіна Катериною Тихоновою Шамалов уже був «запійним алкоголіком». Цей шлюб хоч якось його стримував, але після розлучення бізнесмен став завсідником у всіх хоч трохи відомих караоке Москви та області.

Екатерина Тихонова и Кирилл Шамалов / Фото: istories.media

«Він дуже любить співати, але коли загули стали закінчуватися непристойними епізодами, Кирило під тиском сім'ї та нової дружини «переїхав» пиячити додому. При цьому його возили і водили за ручку найкращими клініками, але Шамалов навідріз відмовлявся лікуватися, навіть крапельниці не давав ставити», — каже джерело.

За словами співрозмовника проєкту, Кирило, як правило, п'є наодинці вдома. Віддає перевагу віскі.

«Коли немає жодних справ, а їх у нього майже ніколи немає, п'є з самого ранку. Шамалов може почати день, осушивши цілу пляшку натщесерце, а потім протягом дня підтримує рівновагу. Залежно від оточення алкоголю стає більше або менше в житті бізнесмена», — пише проект.

Джерело зазначило, що вірний помічник Шамалова Денис давним давно перестав дбати про здоров'я шефа. Водночас екс-дружина Жанна Шамалова безуспішно намагалася врятувати його від пияцтва. Неллі Давидова, до якої Кирило пішов від Жанни, навпаки, поринула з Шамаловим у тримісячний запій.

Щодо нинішньої пасії Кирила — доньки «завгоспу» ФСБ Анастасії Задоріної, то вона наразі не в змозі боротися з пияцтвом, але вважає за краще не бачити його в такому стані. У жінки нещодавно народилася дитина, а у самого Шамалова під опікою однорічна дочка від Жанни, яку він викрав і сховав від дружини.

«Тим не менш, все це не заважає вести мільярдеру розгульний спосіб життя і напиватися на смерть, засинаючи під дверима будинку», — підсумував проєкт.

Колишній зять Путіна: що про нього відомо

Кирило Шамалов — ексчоловік доньки Путіна Катерини Тихонової. За даними Reuters, пара одружилася у 2013 році, а вже у 2018 році Шамалов різко розлучився та одружився із жінкою на ім'я Жанна.

Фото: facebook.com/zhanna.volkova.9

Як повідомляє УНІАН, вже у 2021 році олігарх подав позов про визнання шлюбу недійсним. Обурена жінка розповіла про свої стосунки в інтерв'ю Ксенії Собчак. Згодом стало відомо, що Шамалов вирішив засадити свою колишню дружину за ґрати через це інтерв'ю.

Нагадаємо, у  липні 2022 року Путін вивів свою доньку Катерину Тихонову у велику політику.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *