Наймолодший випускник університету в світі. Приголомшлива історія Лорана Сімонса з Бельгії

"Ми не хочемо, щоб він ставав занадто серйозним. Він робить все, що йому подобається", — кажуть батьки.

Світ приголомшила новина про те, що 9-річний бельгієць Лоран Сімонс незабаром стане наймолодшим випускником університету в світі. В кінці цього року він закінчить електротехнічний факультет Технічного університету Ейндховена — складний курс навіть для студентів відповідного віку.

Батьки та вчителі вундеркінда розповіли CNN про приголомшливі таланти хлопчика, його виховання та дозвілля.

«Ми не робили нічого особливого»

Батьки хлопчика Лідія та Олександр Сімонс розповіли, що спочатку були впевнені, що бабуся і дідусь Лорана перебільшують, коли кажуть, що у нього є дар. Але потім про це заговорили й вчителі.

«Ми не робили нічого особливого. Він просто ходив у школу, а потім вчителі сказали, що він дуже незвичайний, дуже розумний», — каже батько Лорана.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Laurent Simons (@laurent_simons) 18 Вер 2019 р. о 5:32 PDT

Вчителі давали хлопчику тест за тестом, аби визначити ступінь його талантів. «Вони сказали нам, що він як губка», — сказав Олександр.

Лоран народився у сім’ї лікарів, але його батьки досі не отримали жодного пояснення тому, що їхня дитина здатна вчитися так швидко.

Але у матері, Лідії, є своя власна теорія. «Я їла багато риби під час вагітності», — пожартувала вона.

Баланс між талантами та справжнім дитинством

Хоча Лоран, очевидно, може навчатися швидше за інших, його батьки намагаються дозволити йому повеселитися.

«Ми не хочемо, щоб він ставав занадто серйозним. Він робить все, що йому подобається «, — сказав Олександр. «Нам потрібно знайти баланс між його талантами і тим, щоб він залишався дитиною», — ділиться він.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Laurent Simons (@laurent_simons) 3 Лис 2019 р. о 1:07 PDT

Лоран каже, що йому подобається грати зі своєю собакою, грати на телефоні та в комп’ютерні ігри. Сам хлопчик каже, що і вчитися йому подобається.

Наймолодший випускник у світі

 Шестирічну програму середньої та старшої школи він освоїв лише за пів року. Програму університету він опанує за дев’ять місяців, адже навчання в ньому він розпочав у березні цього року. Університет дозволив Лорану закінчити свій курс швидше, ніж іншим студентам.

«У цьому немає нічого незвичайного», — сказав Сьорд Халсхоф, директор по утворенню бакалавра з електротехніки TUE.

 «Спеціальні студенти, у яких є вагомі причини для цього, можуть йти за скоригованим графіком. Так само ми допомагаємо студентам, які роблять видатні досягнення в спорті».

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Laurent Simons (@laurent_simons) 17 Сер 2019 р. о 6:30 PDT

Халсхоф сказав, що Лоран «просто незвичайний» і похвалив юнака.

«Лоран — найшвидший студент, який у нас коли-небудь був тут», — сказав він. «Він не тільки дуже розумний, але і дуже чуйний хлопчик».

Плани на майбутнє

Лоран планує отримати доктора філософії в галузі електротехніки, а також отримати ступінь доктора медицини, розповів його його батько. Сам Лоран сказав, що його улюблений предмет — електротехніка, але він також «збирається вивчити трохи медицини».

Успіхи хлопчика не залишилися непоміченими, і його вже запрошують у престижні університети в усьому світі. «Я думаю, що основна увага буде приділена дослідженням і застосуванню знань для відкриттів нових речей», — каже батько.

Як виховати генія: 13 правил для батьків

Однак, на відміну від більшості 9-річних, він уже вирішив, що він хоче робити зі своїм життям: займатися створенням штучних органів.

Після отримання ступеня бакалавра Лоран хоче взяти заслужену відпустку і відвідати Японію.

Відео

Бельгійський 9-річний вундеркінд стане наймолодшим у світі власником диплома про вищу освіту

Вже за кілька місяців хлопець випуститься з Технічного університету Ейндховена у Нідерландах. Там він навчається на факультеті електротехніки, і вступив до закладу лише рік тому. IQ Лорана — 145, він має фотографічну пам'ять. Відтак, навчання завершує значно швидше за однокурсників.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *