Наближається “епоха воєн”: у НАТО зробили тривожну заяву – ТСН, новини 1+1

Військові НАТО / Фото: Associated Press

Високопоставлений військовий чиновник НАТО закликав країни-члени "зосередитися на ефективності" та "військовій трансформації".

НАТО потребує військової трансформації, а Захід повинен підготуватися до “епохи воєн”. 

Із такою заявою виступив голова Військового комітету альянсу голландський адмірал Роб Бауер, відкриваючи дводенну зустріч глав оборонних відомств у Брюсселі, передає Reuters.

Він зазначив, що в минулому уряди та компанії НАТО жили в епоху, коли все було в достатку, передбачувано, контрольовано та зосереджено на ефективності. Однак зараз наближається зовсім інша епоха, коли все може статися у будь-який час, включаючи початок війни.

“Вони (політики – ред.) повинні налаштувати своє мислення на епоху, в якій все може статися в будь-який час, епоху, в якій ми повинні очікувати несподіваного, епоху, в якій нам потрібно зосередитися на ефективності, щоб бути повністю ефективним”, – сказав він.

Нагадаємо, останнім часом у інфомаційному просторі багато обговорюють про можливу війну Росії із НАТО. Поштовхом до цього стала стаття Bild, яка нібито отримала секретні документи Бундесверу про ймовірний конфлікт оборонного союзу та РФ.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *