На Західному березі вбито найбільше палестинців за останні 15 років – NYT ТСН новини 1+1

Палестинська сторона заявила, що після 7 жовтня ізраїльські війська та поселенці вбили 95 палестинців на Західному березі.

На окупованому Ізраїлем Західному березі річки Йордан за останні кілька тижнів було вбито більше палестинців, ніж за будь-який аналогічний період принаймні за останні 15 років.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на дані палестинських органів охорони здоров’я та історичні дані ООН.

Так, палестинські органи заявили, що ізраїльські війська та поселенці вбили 95 палестинців на Західному березі Йордану після нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня.

Це стало сплеском насильства 2023 року, який і без того був особливо смертельним на Західному березі. Повідомляється, що під час зіткнень також загинув один ізраїльський військовий.

Кількість убитих палестинців на Західному березі Йордану / Інфографіка: The New York Times

У матеріалі вказано, що більшість смертей палестинців на Західному березі річки Йордан настали під час зіткнень з ізраїльськими військами, а інші були результатом нападів поселенців.

За повідомленням палестинських чиновників охорони здоров'я, 11 жовтня поселенці в масках застрелили трьох палестинців у селі Кусра. Наступного дня під час похоронної процесії за жертвами поселенці знову напали, убивши ще двох палестинців – батька й сина.

До слова, 22 жовтня контрольоване бойовиками ХАМАС Міністерство охорони здоров'я Сектора Гази повідомило, що під час ударів Ізраїлю по місту загинули 4650 палестинців, ще 14 тис. – отримали поранення.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Війна Ізраїлю та Палестини: причини багаторічного конфлікту

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *