На Філіппінах заборонили електронні сигарети, вейперів наказали заарештовувати — новини світу

Президент країни відомий своїми антинаркотичними та антитютюновими кампанями.

Президент Філіппін Родріго Дутерте оголосив, що в країні забороняють використання електронних сигарет. За кілька годин поліція отримала наказ арештовувати людей, які вейплять у публічних місцях, і конфіскувати пристрій.

Про це пише Daily Mail.

Дутерте назвав пристрої «отруйними» і сказав, що вейпінг вводить «хімічні речовини» в організм користувача. В країні вже діють одні з найжорсткіших обмежень щодо куріння в Азії.

Президент, сам колишній курець, відомий у всьому світі через смертну кару за наркотики та кампанію із заборони куріння.

Наказ Дутерте пролунав за кілька днів після того, як на Філіппінах медики повідомили про перше в країні ураження легень, пов'язане з вейпінгом, в результаті якого була госпіталізована 16-річна дівчинка.

Президент Філіппін також заявив, що ввезення електронних сигарет також буде заборонене.

Згідно з останнім доступним дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров'я 2015 року, близько 24% філіппінців були споживачами тютюну.

Електронні сигарети не «горять», а розігрівають рідину, і, зазвичай, містять нікотин, який вдихається разом з парою.

У парі відсутні приблизно 7000 шкідливих хімічних речовин, що містяться в тютюновому димі, але вона містить низку інших речовин, які можуть бути шкідливими.

Критики електронних сигарет кажуть, що через різноманітність смаків рідин для електронних сигарет вони стають привабливими для дітей.

В останнє десятиліття електронні сигарети стали надзвичайно популярними, але низка смертей та хвороб, пов’язаних з вейпінгом, в Сполучених Штатах викликали багато острахів через продукт.

Відео

Обережно, вейп: Ростислав Валіхновський пояснив, чому електронний пристрій для куріння небезпечний

Небезпечний вейпінг. У США відбулось масове отруєння підлітків, які використовували вейп. Днями також у Канаді зафіксували захворювання через куріння вейпу. Чи справді шкідливі електронні сигарети, будемо сьогодні розбиратися з нашим постійним медичним експертом – Ростиславом Валіхновським. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *