Нічна атака по Одеській області: жителі Румунії (НАТО) ховалися в укриття – ТСН, новини 1+1

У повідомленні RO-Alert було вказано про ймовірність падіння деяких об’єктів з повітряного простору.

Під час російської масованої атаки по Одеській області 13 вересня влада Румунії закликала жителів сіл Тульчинського повіту сховатися в укриття через ймовірність падіння уламків БПЛА.

Про це повідомляє видання Digi24.

Зазначається, у середу вранці влада опублікувала повідомлення RO-Alert для населених пунктів у повіті Тулча, оголосивши, що існує ймовірність падіння деяких об’єктів з повітряного простору. У повідомленні людей просили зберігати спокій і сховатися.

“Існує ймовірність падіння деяких предметів з повітряного простору. Зберігайте спокій! Сховайтеся в підвалах або сховищах цивільного захисту. За відсутності притулку залишайтеся всередині будинку, подалі від вікон і зовнішніх стін”, – йшлося у повідомленні.

Попередження було надіслано населенню 8 населених пунктів.

Національний комітет з надзвичайних ситуацій (CNSU) 7 вересня ухвалив рішення про вжиття заходів захисту населення в районах території Румунії, прилеглих до українських міст Рені та Ізмаїл, а також видавання повідомлень щодо ризику падіння деяких об'єктів. Таке рішення ухвалили після того, як в районі Плауру були знайдені уламки безпілотника, а в Чилі снаряд пробив дах і стелю прибудови будинку.

Нагадаємо, у ніч проти 13 вересня 2023 року російські окупанти атакували Одещину кількома групами ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”. Сили ППО збили 32 із 44 дронів. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *