Моралес вважає себе легітимним президентом і планує повернення до влади в Болівії

Утікач до Мексики хоче добути новий термін на чолі держави.

Експрезидент Болівії Ево Моралес заявив про намір повернутися до влади у своїй країні. В інтерв'ю газеті El Universal він висловив упевненість, що в цьому його підтримають мільйони людей.

“Народ побачив, що таке диктатура”, – прокоментував він дні, що минули після повалення його режиму та втечі з Болівії. Моралес пояснив, що хоче відпрацювати на посаді президента до 2025 року, після чого вже не висуватиме свою кандидатуру на виборах.

Як повідомлялося, Моралес подав у відставку на тлі скандалу зі звинуваченнями у підтасовуванні результатів президентських виборів. Венесуела і Куба, уряди яких ідейно близькі лівому болівійському лідеру, заявили про державний переворот у Болівії. Сам Моралес звинуватив у своєму поваленні Сполучені Штати Америки. Експрезидент погодився на пропозицію Мексики про надання політичного притулку. Разом із тим посаду Моралеса тимчасово обійняла очільниця парламенту Болівії Жанін Аньєс.

Відео

Президент Болівії Ево Моралес повідомив про відставку та втік з країни

На вулицях міст уже святкують перемогу і називають це рішення – звільненням від тирана. А в Мережі з'явилося відео, як протестувальники вдерлися в будинок Моралеса в Кочабамбі й там усе потрощили.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *