“Містить таємні подробиці”: Білий дім виступив проти публікації мемуарів ексрадника Трампа з нацбезпеки

Трамп назвав книгу Болтона "бридкою та неправдивою".

Посилаючись на проблеми безпеки Білий дім виступає проти публікації книги колишнього радника з національної безпеки США Джона Болтона. Про це повідомляє BBC.

Старший директор Ради національної безпеки Еллен Найт заявила у листі адвокату Болтона, що, за результатами попереднього огляду, “рукопис містить значну кількість таємної інформації”.

Читайте також:

"У команді Зеленського була паніка": Данилюк про невдалі переговори між Україною та США

“Частина цієї засекреченої інформації знаходиться під грифом “цілком таємно”, – написала Найт. – Рукопис не може бути опублікованим чи оприлюдненим в інший спосіб без її видалення”.

Нагадаємо, Болтон у своїх у мемуарах підтвердив, що Трамп заморозив допомогу Україні в обмін на справу проти Байдена.
У книзі колишній радник з національної безпеки США також розповів, що неодноразово переконував президента розморозити військову допомогу.

У середу, 29-го січня, Дональд Трамп висміяв свого ексрадника з нацбезпеки у Twitter, та назвав його книгу “бридкою та неправдивою”. 

“Я ніколи не казав Джону Болтону, що допомога Україні пов’язана із розслідуванням справи Байдена. Якщо він це сказав, то лише для того, щоб продати свою книгу”, – йдеться у дописі. 

I NEVER told John Bolton that the aid to Ukraine was tied to investigations into Democrats, including the Bidens. In fact, he never complained about this at the time of his very public termination. If John Bolton said this, it was only to sell a book. With that being said, the…

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) January 27, 2020

 

У п’ятницю сенатори проведуть ключове голосування щодо того, чи викликати нових свідків, включно із Болтоном, свідчити перед Конгресом у справі імпічменту президента Дональда Трампа. 

Нагадаємо, довкола президента США Дональда Трампа розв’язався скандал, пов’язаний з Україною. Видання The Washington Post повідомило про скаргу американського розвідника проти Трампа через розмову американського лідера з іншим іноземним лідером та дану Трампом  “тривожну обіцянку”. Одним з політиків, з яким міг говорити глава Сполучених Штатів, називали президента України Володимира Зеленського. Згодом видання The Washington Post із посиланням на джерела повідомило, що Трамп під час розмови саме із президентом України Володимиром Зеленським тиснув на нього і вимагав розпочати розслідування проти компанії Burisma, якою керував син Джо Байдена – його конкурента на президентських виборах 2020 року. Також Трамп нібито наказав заморозити 400 мільйонів доларів військової допомоги для України за тиждень до телефонного дзвінка. 

У Конгресі США звинуватили Трампа у тиску на Україну та закликали опублікували стенограму розмови президентів Сполучених Штатів та України. Обидві сторони на це погодилися. 24 вересня голова Палати представників США Ненсі Пелосі ініціювала старт процедури імпічменту Трампа. Сам він назвав ситуацію, що склалася, “президентським харасментом”. 

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Трампа та Зеленського. Повний текст перекладу дивіться на ТСН.ua.

Вже 26 вересня американська розвідка оприлюднила текст скарги на президента США Дональда Трампа. Як і повідомляли ЗМІ, вона справді стосується розмови Трампа та президента України Володимира Зеленського та тривалого тиску, який, на думку розвідника, вчиняли США щодо України для особистих цілей американського президента. ТСН.ua розповів основні моменти доносу на Трампа – серед них інформація про неоднозначні контакти української сторони з Джуліані, скасування візиту Пенса до Києва та спроби Білого дому приховати все це.

Плейлист
40 відео

Хронологія Ukrainegate

Київ виявився втягнутим у велику американську політичну гру, яка може завершитись імпічментом президента Трампа. Україна набуває репутації країни, де американські політики провертають свої темні справи та зводять між собою рахунки.

 

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *