Масові авіакатастрофи у Брянській області РФ: російські тг-канали встановили хронологію подій — ТСН, новини 1+1

Один із загиблих пілотів — це льотчик Мі-8 1990 року народження Максим Савченко.

Через падіння військових літаків у Брянській області 13 травня загинули 8 льотчиків. Це — пілоти вертольотів Мі-8 та літаків Су-34 і Су-35, які летіли бомбити Чернігівщину.

Російський телеграм-канал ASTRA встановив хронологію подій 13 травня.

За їхньою інформацією, перше повідомлення про падіння літака до екстрених служб регіону надійшло о 12 годині дня. Літак Су-35 впав у селищі Сурецький Мураха. На місці виявили останки одного льотчика. Наступне падіння сталося о 12:20 у місті Клинці поряд із житловим будинком. На місці було виявлено 3 обгорілі тіла льотчиків. Пошкодження також отримали 2 будинки, один сарай та один паркан.

«Наступні два падіння сталися о 12:30. У селищі Істрівка Стародубського району впав Су-34. На місці падіння виявили останки одного льотчика. В цей самий час за кілька кілометрів від села Волкустичі Унецького району впав другий гелікоптер Мі-8. На місці падіння знайшли останки 3 людей», — йдеться в їхньому повідомленні.

Як повідомляли раніше, дослідник Іраклі Комахідзе встановили першого з 9 загиблих пілотів —  це льотчик Мі-8 1990 року народження Максим Савченко.

Додамо, що Міністерство оборони досі не прокоментувало падіння військових літаків. У Росії 13 травня «охрестили» «чорним днем авіації».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *