Міжнародний суд у Гаазі – анонсована дата слухань щодо позову України проти Росії

Йтиметься про здійснення росіянами геноциду українського народу.

Міжнародний суд ООН призначив дату слухань за позовом України до Росії щодо здійснення геноциду. Вони відбудуться від 18 до 27 вересня.

Про це йдеться в документі, розміщеному на сайті суду.

Що відомо

Зазначається, що спершу будуть заслухані попередні заперечення. Їх висуне держава-агресорка Росія, яка тероризувала і продовжує тероризувати українців. Наступною свої аргументи озвучить Україна.

“Міжнародний суд ООН проведе публічні слухання щодо попередніх заперечень, висунутих Російською Федерацією у справі про звинувачення в геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду й покарання за нього”, – йдеться у повідомленні.

Слухання пройдуть у Палаці миру в Гаазі, де розташована штаб-квартира суду. Також заплановані виступи представників 32 держав, які підтримали Україну в позові проти РФ.

Нагадаємо, російський диктатор Путін підписав указ про склад делегації від РФ для участі в 78-й сесії Генеральної асамблеї ООН. Цікаво, що його самого у списку нема. Недивно, тому що подорожі Путіна значно обмежилися після видавання Міжнародним кримінальним судом ордера на його арешт.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *