Лукашенко про союз з РФ: «На хріна»

Глава Білорусі допускає навіть об'єднання держав, але тільки якщо умови будуть рівними.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко різко висловився щодо можливої інтеграції з РФ і заявив, що його країна щороку втрачає 9 мільярдів доларів. 

Білоруський лідер наголосив, що не буде підписувати жодного документа, який суперечитиме суверенітету та незалежності його держави. 

«Якщо не будуть вирішені принципово питання, ніякі дорожні карти не будуть підписані», — наводить слова Лукашенка «Комсомольская правда». 

Він додав, що Білорусь не пускають на російський ринок і поцікавився, «на хріна» йому такий союз. 

«Ми продаємо в Росії менше, ніж вони у нас. Ці гроші треба заробити на російському ринку. Але нас туди не пускають. Звичайно, ми з Росією воювати не будемо. Але щороку ми щось втрачаємо. Вибачте, на хріна потрібен такий союз. Про це знає російський президент, ми з ним дружимо, я йому можу ще й не так сказати», — наголосив Лукашенко. 

Білоруський президент відзначив, що хоче рівних умов, і за таких обставин може дійти і до «об'єднання держав», однак поки «нема чого паритися».

Як повідомлялося раніше, за планом ухваленої «Програми дій Білорусі та Росії щодо реалізації положень договору про створення Союзної держави» інтеграція економік обох країн стане навіть вищою, ніж в Європейському союзі. Утім, російська економіка у 29 разів сильніша за білоруську, а тому інтеграція, найімовірніше, відбудеться не на рівних умовах – Білорусь просто запровадить на території своєї країни більшість норм та правил РФ. 

Лукашенко вже неодноразово заявляв, що проти інтеграції на таких умовах. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *