Лукашенко не з’явився на Дні державного прапора Білорусі

На святі виступив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко знову дав привід для підозр щодо проблем у нього зі здоров'ям. Диктатор знову не з'явився на державному святі у Білорусі – Лукашенка не було на святкуванні Дня Державного прапора, Державного герба і Державного гімну Білорусі 14 травня.  

Про це пише Telegram-канал «Мотолько Помоги» та видання «Дзеркало».

Олександр Лукашенко не з'явився на церемонії вшанування державного прапора, герба і гімну, яка 14 травня проходить на площі Державного прапора в Мінську. Промову замість президента виголосив прем'єр-міністр Білорусі Роман Головченко.

Видання «Дзеркало» зазначає, що для Лукашенка поява на цій церемонії була важливою, «адже він не з'являється в публічному просторі вже п'ятий день».

Про стан самопроголошеного президента наразі нічого невідомо.

Олександр Лукашенко не з'являється на публіці: що відомо

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко терміново покинув Москву після параду 9 травня. За інформацією ЗМІ, останнім часом до Мінська для лікування Лукашенка неодноразово вилітали «професора» з Москви.

Білоруський Telegram-канал «Мотолько Помоги» повідомляв, що 13 травня кортеж Лукашенка приїхав до Республіканського клінічного медичного центру Управління справами президента.

Про стан здоров’я Олександра Лукашенка після його повернення з Москви ходять різні чутки. Він досі не з’явився на жодних публічних заходах. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *