“Людська трагедія та глобальна криза”: лідери G7 зробили заяву щодо коронавірусу

У G7 обіцяють "забезпечити потужну глобальну реакцію" на Covid-19.

Лідери країн “Великої сімки” назвали пандемію Covid-19 “людською трагедією та глобальною кризою в галузі охорони здоров’я, що також становить великі ризики для світової економіки”.

Про це йдеться у спільній заяві, оприлюдненій на сайті прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Як повідомлялося, у дружини посадовця підтвердили коронавірус.

Зокрема, у G7 вважають, що для “потужної глобальної реакції” на інфекцію необхідно скоординувати міжнародний підхід. Члени “Великої сімки” домовилися обмінюватися інформацією про коронавірус в режимі реального часу та об’єднувати епідеміологічні дані, аби якомога швидше зрозуміти, як боротися з коронавірусом. 

“Ми готові робити все необхідне, щоб забезпечити “потужну глобальну реакцію” шляхом тіснішої співпраці та посиленої координації наших зусиль. Хоча поточні виклики можуть потребувати надзвичайних національних заходів, ми залишаємось відданими стабільності світової економіки”, – йдеться у заяві.

Зокрема, лідери країн “Великої сімки” планують координувати заходи громадського здоров’я для захисту людей, які ризикують захворіти COVID-19, захищати робочі місця, підтримувати глобальну торгівлю та інвестиції, а також заохочувати  співробітництво в галузі науки, досліджень та технологій.

“Діючи разом, ми будемо працювати над вирішенням ризиків для здоров’я та економіки, спричинених пандемією COVID-19, і створимо передумови для міцного відновлення сильного, стійкого економічного зросту та процвітання”,  – додали автори. 

This morning, I spoke with G7 leaders about COVID-19. This is a global issue, and we are committed to doing all it takes…

Опубліковано Justin Trudeau Понеділок, 16 березня 2020 р.

У свох країнах лідери G7 пообіцяли посилено контролювати кордони, а також зміцнювати систему охорони здоров’я. 

Читайте також:

Закрити всі ТРЦ, кафе та ресторани. В Україні через коронавірус ввели жорсткі обмеження

Держави-учасники “мобілізують увесь спектр інструментів, зокрема монетарні і фіскальні, для підтримки найбільш постраждалих секторів економіки”.

“Ми закликаємо Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та інші міжнародні організації підтримувати країни у всьому світі як частину скоординованої глобальної реакції, зосередженої на цьому конкретному виклику. Ми також просимо наших міністрів фінансів тісно співпрацювати з міжнародними організаціями для розробки та швидкої реалізації міжнародної фінансової допомоги для уражених країн”, – йдеться у документі.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Плейлист
225 відео

Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю – COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Як вберегтися від коронавірусу

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист
143 відео

Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області.
Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *