Литовський президент помилував шпигунів РФ — новини Світу

Тепер Литва зможе обмінятися ув'язненими з Росією.

Литовський президент Гітанас Науседа помилував російських шпигунів Миколу Філіпченка і Сергія Моїсеєнка. Про це повідомив місцеве видання BNS.

В указі Науседа зазначається, що помилування надано «відповідно до рекомендацій комісії з помилування», а також на підставі ухвалених парламентом Литви поправок до Кримінального кодексу. Як відомо, днями Сейм проголосував за процедуру обміну з іншими країнами людьми, засудженими за статтею про шпигунство

Тепер Литва і РФ можуть обмінятися ув'язненими у справах про шпигунство — і потім помилуваними — громадянами. Моїсеєнка і Філіпченка засудили 2017 року на 10,5 і 10 років в'язниці відповідно.

Нагадаємо, 2017 року в Литві суд засудив колишнього литовського офіцера та громадянина Росії до 5 і 10 років ув'язнення за шпигунство. 

Відео

Російських шпигунів викрили одразу в двох європейських країнах

Прокуратура Болгарії відкрила кримінальну справу проти секретаря посольства Росії в Софії. Слідчі з'ясували, що дипломат зустрічався з високопосадовцями і вивідував у них секретну інформацію щодо їхньої країни, Євросоюзу й НАТО. А у Варшаві польські спецслужби заарештували чоловіка, якого підозрюють у співпраці з російською розвідкою. Він мав фальшиві документи.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *