Літак KLM 11 годин летів з Амстердама в Амстердам через вулкан

Лайнер повернувся в точку вильоту через виверження вулкана в Мексиці.

Пасажирський літак Boeing 747 нідерландської авіакомпанії KLM здійснив 11-годинний безпосадковий переліт, який закінчився в точці вильоту – аеропорту Амстердама. Про це в п'ятницю, 29 листопада, пише Businnes Insider.

Інцидент з рейсом KL 685 стався напередодні. Літак вилетів з амстердамського аеропорту “Схіпол” до мексиканської столиці Мехіко. Але через п'ять з половиною годин польоту лайнер, який у цей момент перебував над територією східної Канади, змушений був розвернутися.

Причиною стали несприятливі погодні умови, а саме попіл через виверження вулкана Попокатепетль в Мексиці. Він розташований поруч із Мехіко, де і мав приземлитися літак KLM.

Убивча краса. Цікаві факти про вулкани

У підсумку через 11 годин безпосадкового польоту рейс KL 685 повернувся в “Схіпол”, де і починав свій шлях.

“Приземлення в іншому аеропорту не було можливим через візові вимоги для пасажирів, а також великий вантаж з кіньми на борту”, – пояснили такий “гак” у KLM.

В авіакомпанії додали, що пасажири з розумінням поставилися до події, всі були забезпечені тимчасовим житлом або отримали компенсацію.

Відзначимо, 2010 року через виверження ісландського вулкана Ейяфьяллайекюля багато авіакомпаній у всьому світі припинили свої рейси. Це тривало майже тиждень. У загальній складності були скасовані майже понад 95 тисяч рейсів. Дрібнофракційний вулканічний пил може стати причиною збоїв у роботі двигунів літаків.

ТСН.ua

Нагадаємо, нещодавно в Італії в черговий раз за останній час активізувався найбільший вулкан Європи – Етна. Через природне явище в провінції Катанія доводилося обмежити рух літаків.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *