Ліки від коронавірусу в Японії та суїцид зараженого лікаря в Польщі. Огляд світових подій за 19 березня – новини світу

Над вакциною проти COVID-19 працює 30 компаній у семи країнах світу.

Життя у всьому світі через пандемію коронавірусної інфекції нового типу COVID-19, яка спалахнула в китайському Ухані, завмерло: мільярди людей вимушено ховаються по домівках і втрачають не тільки звичний комфорт, але і близьких, роботу й дохід. Станом на вечір 19 березня, у світі захворіло щонайменше 236 тисяч осіб, померло близько 9,8 тисяч людей. Вже повністю одужали – понад 84 тис. хворих. Такі дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса.

У Європі, попри суворий карантин, число хворих на коронавірусну інфекцію нового типу COVID-19 зростає. Найвищі темпи поширення вірусу наразі зафіксовано в Іспанії та Німеччині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як вберегтися від коронавірусу

У Великій Британії, де діти досі вчилися, від завтра школи йдуть на карантин. Діятиме він впродовж щонайменше 12 тижнів. Учні перейдуть на дистанційне навчання. За словами прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, школи повинні зачинитися, аби уповільнити поширення вірусу. Від початку спалаху, на території держави підтвердили понад 2,6 тисяч випадків Covid-19, від інфекції померли 104 пацієнти.

Відео

Коронавірус у світі: Китай передасть ЄС два мільйони масок, а у США запасаються зброєю

Загалом у Європі – попри суворий карантин – число хворих зростає. Високі темпи поширення коронавірусу – в Іспанії та Німеччині – за добу у двох країнах понад чотири тисячі нових випадків зараження. Китай передасть Євросоюзу два мільйони медичних масок та 50 тисяч тест-систем. А у Сполучених штатах свій тренд – там запасаються не лише харчами й туалетним папером, але й зброєю.  Більше про коронавірус

У США, де натепер понад 9,5 тисяч хворих на коронавірус, занедужали і двоє американських конгресменів: один республіканець і один демократ. Про хворобу повідомив і європейський дипломат Мішель Барньє, він контактував з головою Єврокомісії та іншими посадовцями у Брюсселі.

Також захворювання новим типом коронавірусної інфекції COVID-19 діагностовано у князя Монако Альбера II. Тест монарха, який він здав напередодні, показав позитивний результат. Він нині перебуває в самоізоляції під наглядом особистого лікаря і спеціалістів із лікарні Монако.

А в Польші у лікарні Кельце у віці 54 років помер професор гінекології та акушерства Войцех Рокіта. Чоловік був інфікований коронавірусом COVID-19. Однак причиною смерті був не коронавірус. Медик звів рахунки з життям самотужки. 

Окрім Італії найшвидше у Європі хвороба поширюється в Німеччині, де майже 14 тисяч інфікованих, та Іспанії – понад 17 тисяч випадків. У Мадриді під госпіталь переоблаштували один з готелів у середмісті. У медзакладі мають намір розміщатимуть хворих середньої тяжкості, щоб розвантажити лікарні.

Надзвичайний стан оголосили в Португалії, де натепер 758 хворих і троє померлих. У Чехії, тим часом, уряд посилив карантин і тепер без маски на вулицю виходити заборонено. У країні також від 19 березня діють спеціальні години для походу в магазин і аптеки для людей віком 65+. Вони можуть зробити закупи від 10 до 12 години, а інших покупців у цей час пускати не будуть.

До 31 березня усі аеропорти, туристичні місця, частину готелів зачинив уряд Єгипту. Відповідно, також скасовано й усі рейси. До того ж в Єгипті  через коронавірус близько сотні українців, які поїхали туди самостійно (без туристичних путівок) відпочивати або на роботу досі не можуть повернутися на батьківщину.

ТСН.ua

У Росії кількість хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 зросла на 52 випадки і станом на 19 березня сягає – 199 осіб. Із них 188 – росіяни, 11 – іноземці. Також у РФ зафіксували першу смерть від COVID-19. Москвичка була професоркою та обіймала посаду заступниці завідувача кафедри. І до останнього часу щодня працювала зі студентами. У РФ запевняють, що вона померла від відриву тромбу.

Тим часом, у невеликому містечку Во Еуганео на півночі Італії в експериментальний спосіб зупинили появу нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19. Саме у цьому містечку 22 лютого зафіксували першу смерть в країні від коронавірусу.

Однак прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте допустив можливість подовження суворого карантину, запровадженого до 3 квітня через COVID-19. Конте наголосив, що Італії вдалося уникнути краху системи, проте навіть тоді, коли мине пік зараження, одразу до колишнього життя повернутися буде неможливо.

Читайте також:

Давно відомі ліки від малярії показали ефективність проти коронавірусу. Їх закликає розглянути Ілон Маск

Японські лікарі, тим часом виявили, що один з місцевих противірусних препаратів, яким лікують сезонний грип ефективний під час лікування коронавірусу. Утім, офіційно це має підтвердити тамтешній МОЗ. А над вакциною, яка має побороти коронавірус, працюють наразі 30 компаній у семи країнах світу.

Вселенський патріарх Варфоломій заборонив проводити церковні служби та обряди до кінця березня через поширення нового коронавірусу COVID-19. Також у церкві закликають всіх людей обмежити свої подорожі та залишатися у своїх будинках для власної безпеки та захисту інших людей.

Плейлист
67 відео

Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *