Лідер ХАМАС Яхья Сінвар оточений у його бункері – Ізраїль ТСН новини 1+1

Сили ЦАХАЛу перебувають у центрі Гази.

Лідер палестинських бойовиків ХАМАС Яхья Сінвар оточений у своєму бункері в Секторі Гази.

Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Йоав Ґалант, повідомляє Sky News.

Ґалант підтвердив, що сили ізраїльської армії перебувають у центрі Гази.

Міністр оборони також поінформував, що лідер ХАМАСу оточений у бункері в Секторі Гази. Ґалант не уточнив, де саме розташований бункер Сінвара.

Водночас генерал-майор ізраїльської армії Ярон Фінкельман заявив, що “вперше за десятиліття ЦАХАЛ воює в центрі міста Газа. В центрі тероризму”.

“Щодня і щогодини (ізраїльські – ред.) сили вбивають бойовиків, розкривають тунелі та знищують зброю, продовжують рух до ворожих центрів”, – сказав Фінкельман.

Хто такий Яхья Сінвар

Яхья Ібрагім Хассан Сінвар – теперішній лідер бойовиків угруповання ХАМАС у Секторі Гази, один із засновників військового крила організації та один із співзасновників апарату безпеки. 2015 року США внесли Сінвара до списку терористів та визнали ХАМАС терористичною організацією.

Нагадаємо, 6 листопада Армія оборони Ізраїлю заявила, що офіційно повністю оточила місто Газа та розділила сектор на північну й південну частини.

В ніч проти 7 листопада стало відомо, що ізраїльські військові почали просуватися вглиб міста Гази в межах операцї проти бойовиків ХАМАСу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *