Лавров обурився, що США не дали візи російським пропагандистам, які мали летіти з ним на засідання ООН

Посольство США не видало візи групі російських "журналістів", які мали летіти до Нью-Йорка для висвітлення там роботи голови МЗС РФ.

Сполучені штати не видали візи кремлівським пропагандистам, які мали супроводжувати голову МЗС РФ Сергія Лаврова під час його візиту на Генеральну асамблею ООН.

Про це пишуть російські ЗМП.

Лавров повинен взяти участь в одному із центральних заходів головування РФ у Раді безпеки ООН – відкритих дебатах на тему “Ефективна багатосторонність через захист принципів Статуту ООН”, які мають відбутись 24 квітня.

Водночас посольство США не видало візи групі російських “журналістів”, які мали летіти до Нью-Йорка для висвітлення там роботи голови МЗС РФ.

Лавров у свою чергу назвав це “дурістю” і заявив, що це рішення російська сторона не забуде і не пробачить.

Зокрема, що ставлення до американських журналістів у Росії буде таким самим, як у США до російських пропагандистів після історії з невидачею віз. За словами Лаврова, американські журналісти будуть відчувати на собі весь дискомфорт, незручність та аналогічне ставлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що очільник МЗС РФ Сергій Лавров влаштував чергову істерику: він звинуватив США у “хрестовому поході проти Росії” та прокоментував ситуацію із зерном з України. 

Крім того, ми раніше інформували, що У Зеленського прокоментували цинічну заяву Лаврова про “бажання закінчити війну”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *