Лісові пожежі в Росії – у трьох областях згоріло понад 6 тисяч будівель

Внаслідок лісових пожеж за Уралом загинуло щонайменше 12 росіян.

У Росії офіційно підтвердили, що лісові пожежі, які охопили територію Свердловської, Курганської та Тюменської областей РФ, знищили понад 6 тисяч будівель у населених пунктах. З димом пішло понад 600 житлових будинків.

Про це в середу, 17 травня, повідомляють російські пропагандисти ТАСС з посиланням на доповідь голови МНС РФ Олександра Куренкова.

У згаданих трьох областях вогонь природних пожеж перекинувся на територію 25 населених пунктів. Найгірша ситуація у Свердловській області, де кількість загорянь зросла в 1,5 рази  порівняно з минулим роком, а площа пройдена вогнем – у 16 разів.

Головний рятувальник Росії заявив, що у Свердловській області через лісові пожежі шість муніципальних утворень, включно зі столицею регіону Єкатеринбургом, опинилися в зоні задимлення, зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин в атмосфері.

Не краща ситуація у Курганській області.

“У Курганській області вогнем знищено 612 житлових будинків, в яких проживало 2 741 особа. Постраждали 19 осіб, 12 людей загинули”, – повідомив голова МНС РФ.

Нагадаємо, у Курганській області Росії проводили евакуацію мешканців населених пунктів через масштабні лісові пожежі.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *