Квартири, особняки і будиночок в швейцарському стилі. У «подруги» Путіна знайшли нерухомість на мільярд — новини світу

Всього на неї та її рідних оформлені 6 квартир, два будинки і 70 соток землі в чотирьох регіонах.

У колишньої фігуристки і ексдепутатки Держдуми Аліни Кабаєвої виявили елітну нерухомість загальною вартістю 470 млн гривень. Увагу до себе Кабаєва привернула після придбання ділянки на Рубльовці. Всього на неї та її рідних оформлені 6 квартир, два будинки і 70 соток землі в чотирьох регіонах.

Це з'ясували «Відкриті медіа».

Вперше Аліна Кабаєва оформила на себе ділянку на Рубльово-Успенському шосе 2018 року. До цього вся нерухомість сім'ї голови ради директорів Національної медіа групи (а саме таку посаду обіймає ексспортсменка) була зареєстрована на її родичів.

Вибір Кабаєвої упав на селище будинку відпочинку «Успенське», один з найвіддаленіших від МКАД серед елітних населених пунктів Рублево-Успенського шосе. Її сусідами стали знаменитий адвокат Генріх Падва, голова ради директорів «Східної гірничорудної компанії» Олег Місевра і глава видавництва «Просвещение» Володимир Узун. Неподалік був будинок сім'ї генпрокурора Юрія Чайки, але тепер правовласник цієї ділянки прихований в ЕГРН.

Там же, біля в'їзду в Успенське, придбала ділянку в 45 соток і два особняки бабуся олімпійської чемпіонки Анна Зацепілін. Ділянка Кабаєвої є 25 соток, прилеглих до ділянки Зацепілін.

Раніше власником ділянки Кабаєвої в «Успенському» був знаменитий фігурист Антон Сихарулідзе. Спортсмени знають одне одного багато років. Проте, джерело, знайоме з умовами угоди, підтвердило, що нерухомість продали за ринковою ціною.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що бабуся олімпійської чемпіонки та глави ради директорів «Національної медіа групи» Аліни Кабаєвої придбала три квартири в елітних районах Москви та Санкт-Петербурга у друзів президента РФ Володимира Путіна.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *