Коронавірус з Китаю. Кількість загиблих сягнула 171, заражені ще три країни

Від 30 січня низка авіакомпаній вирішили призупинити польоти до та з Китаю.

Від нового коронавірусу в Китаї загинула вже 171 людина, загальна кількість захворілих – 8235. Одужати від недуги змогли 143 людини. Найактивніше кількість хворих зростає на материковому Китаї. Найбільше страждає провінція Хубей, звідки почався спалах. Там зафіксовано 4903 випадки інфікування, 162 людини померли.

ТСН.ua зібрав головні новини 30 січня про поширення нового типу вірусу (2019-nCoV).

Звернення ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я після засідання 30 січня звернулася до світу із закликом протидіяти новому коронавірусу з Уханя. У ВООЗ зізналися, що стурбовані тим, що багато країн залишаються непідготовленими до зустрічі інфекції на своїй території. Організація закликає лідерів у всіх країнах вжити заходів та підготовитися до протидії коронавірусу.

Відповіді на головні запитання про коронавірус

Медики зокрема закликають країни забезпечити безперебійний обмін інформацією стосовно інфекції, прискорити спільну роботу над створенням вакцини, збільшити витрати на підтримку Всесвітньої організації здоров’я та для протидії поширенню коронавіруса з Уханя.

“Заражені” місця

Вірус дістався вже майже двох десятків країн. До України убивчій хворобі поки що не вдалося прослизнути. 30 січня стало відомо, що коронавірус виявили ще у кількох країнах: в Індії, на  Філіппінах, а також на Тибеті, який залишався останнім китайським регіоном без хворих.  

Усі місця, де зафіксовано випадки нового вірусу в інфографіці ТСН.ua

ТСН.ua

Тим часом у Німеччині майже сто людей помістили на карантин. 90 осіб попросили залишитися вдома на карантині через контакт з хворим на коронавірус з Уханя.  Вони пов’язані з компанією Webasto в Стокдорфі, містечку біля Мюнхена. Кілька її співробітників раніше заразилися від своєї колеги з Китаю.

У Франції 30 січня зафіксували п’ятий випадок захворювання смертоносним коронавірусом з Китаю. Вірус підхопила донька 80-річного китайця, якого госпіталізували 28 січня “у важкому стані”.

Вірус поблизу Рима заблокував корабель. У двох пасажирів виявили підозрілі симптоми лихоманки. Поки що судно перебуватиме на карантині.

Скасовані рейси та зачинені магазини

Від 30 січня низка авіакомпаній вирішили призупинити польоти до/з Китаю через спалах коронавірусу. Зокрема, йдеться про Air France, Air Canada, німецьку Lufthansa, південнокорейські Air Seoul, Asiana Airlines, Jeju Air і Jin Air, найбільшу приватну авіакомпанію Індонезії Lion Air, а також British Ariways, Finnair, Air Macau та сінгапурську Jetstar Airways.

Наразі лише Virgin Atlantic та Air Algérie продовжують літати до Китаю.

Призупинити вантажне залізничне сполучення з Китаєм вирішила Росія. Пасажирське залізничне сполучення РФ з Китаєм буде можливе лише прямим поїздом між Москвою і Пекіном.

Усі 30 своїх магазини в Китаї вирішила тимчасово зачинити IKEA.

Заміна захисним маскам та хибний зв’язок з пивом

І наостанок трохи дивних новин. Користувачі інтернету по всьому світу вважають, що мексиканське пиво Corona Extra якимось чином пов’язане зі спалахом коронавірусу в Китаї.

Більше про: Убивчий коронавірус у Китаї

  • До "Борисполя" прибув літак з українцями, яких евакуювали з Китаю
  • Убивча недуга з Китаю. Медики пояснили українцям, як правильно носити маски, щоб вберегтися від коронавірусу
  • В МВФ оцінили наслідки для світової економіки від коронавірусу з Китаю

За даними Google Trends, від 18 січня в усьому світі значно зросла кількість пошукових запитів “корона пиво вірус”, “пиво вірус” і “пиво коронавірус”. Про всяк випадок зазначимо, що жодного зв’язку між пивом і вірусом – окрім подібності у назвах – насправді немає.

Тим часом у світі подекуди починається дефіцит масок. Про це повідомляють, приміром, лондонські аптеки – а вірус ще навіть не дістався Британії. На популярному сайті amazon.co.uk розпродано усі антивірусні маски для грипу і там не знають, коли товар буде знову на складі.

30 січня губернатор провінції Хубей, яка є епіцентром коронавірусу з адміністративним центром в Ухані, заявив, що по всій провінції “сильний дефіцит” медичних препаратів.

У Китаї дефіцит масок призвів до нестандартних рішень. Деякі люди замість масок почали використовувати фрукти та інші підручні засоби.

The #pomelo peel face mask is believed to contain a natural antitoxin and so villagers in the mainland China countryside have utilized this creative alternative with full confidence when pharmacy supplies have long since sold out. #柚子 #口罩 #pamplemousse #AncientChineseSecret pic.twitter.com/wp7cE6DbGa

— CIAspy (@CIAspy) January 30, 2020

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *