Коронавірус у Таїланді: у світі зафіксували перший випадок інфікування від померлого

Перший у світі випадок інфікування від померлого стався у Бангкоку.

У Таїланді від коронавірусу помер судмедексперт. Інфекцію COVID-19 він підхопив від небіжчика.

Про це пише The Daily Mail.

Більше про: Коронавірус

  • У США жінка народила дитину, доки була в комі через коронавірус
  • У Китаї повідомили про нові випадки коронавірусу, серед яких смертельний та пів сотні безсимптомних
  • У Сингапурі два дні поспіль фіксують рекордні для країни показники нових випадків коронавірусу

Інцидент трапився в Бангкоку і вважається першим подібним випадком в світі, пише видання. За даними дослідників з Таїланду та Індії, існує “мала ймовірність” того, що судмедексперт заразився від живого пацієнта, разом із цим він постійно контактував з померлими.

Раніше медичні організації, зокрема ВООЗ, закликали дотримуватися обережності при поводженні з трупами людей, які померли від коронавірусу, оскільки до кінця не вивчено, як саме він може поширюватися.

На думку вчених, судмедексперти і патологоанатоми повинні носити захисний костюм, окуляри, рукавички і медичну маску. Це дозволить уникнути зараження коронавірусом під час контактів з померлими.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *