Коронавірус: симптоми. ВООЗ офіційно рекомендувала не використовувати ібупрофен під час лікуванням симптомів COVID-19

За даними досліджень, протизапальні препарати можуть погіршити стан.

Всесвітня організація з охорони здоров’я офіційно рекомендувала утриматися від лікування ібупрофеном у разі наявності симптомів коронавірусної інфекції.

Про це повідомив представник ВООЗ у Женеві Крістіан Ліндмаєр, передає Science Alert.

Так він прокоментував останні заяви міністра охорони здоров’я Франції Олів’є Верана, а також ще одну наукову публікацію, у яких йдеться про те, що активний фермент протизапального препарату ібупрофен може лише погіршувати симптоми COVID-19. За його словами, наразі у ВООЗ “вивчають цю інформацію”.

“Водночас, ми рекомендуємо використовувати швидше парацетамол, і не використовувати ібупрофен для самолікування. Це важливо”, – сказав він.

Також представник ВООЗ зазначив, що якщо вживати ібупрофен вам рекомендують лікарі, то це “їхня справа”.

ТСН.ua

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Більше про: Коронавірус

  • Коронавірус в Росії: усі школи відправляють на тритижневі канікули
  • Коронавірус дістався до ще однієї країни центральної Азії
  • Закрите метро та коронавірус в США. П'ять новин, які ви могли проспати

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю – COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист
65 відео

Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *