Коронація Чарльза ІІІ — поліція Лондона арештувала 52 особи — у чому їх звинувачують

Серед заарештованих 6 травня у Лондоні — лідер відомої антимонархічної групи.

У суботу, 6 травня, поліція Лондона повідомила, що під час коронації британського монарха Чарльза ІІІ з різних причин були заарештовані 52 особи. Усі затримані перебувають під вартою.

Про це повідомляє ВВС.

У столичній поліції стверджують, що арешти були здійснені за різні злочини, включаючи бійку, порушення громадського порядку та підбурювання до безладів. Власне за підозрою в змові з метою порушення громадського порядку затримано 32 особи.

Поліцейські запевняють, що діяли згідно із законом. “Протест є законним, а може бути руйнівним”, — сказала Карен Фіндлі, яка керувала цією операцією.

За її словами, поліція зобов’язана втрутитися, коли “протест стає злочинним і може спричинити серйозні порушення”, наголосивши, що “коронація — це подія, яка відбувається раз у покоління”.

Водночас директор Human Rights Watch у Великій Британії Ясмін Ахмед заявила, що повідомлення про арешти людей під час мирного протесту проти коронації викликають неймовірну тривогу.

“Це те, що ви очікуєте побачити в Москві, а не в Лондоні”, — наголосила вона.

Звинувачення у невиправданих діях щодо протестувальників почалися після того, як перед початком коронації арештували лідера антимонархічної агітаційної групи Republic Грехема Сміта на Трафальгарській площі.

Разом із ним було затримано ще кількох протестувальників у футболках з написом “Не мій король”. Антимонархісти заявили, що їх зупинила поліція під час розвантаження транспарантів, з якими вони готувалися зустріти процесію.

Загалом сотні демонстрантів зібралися під дощем у центрі Лондона в суботу, вигукуючи «Геть корону», «Не розмовляйте з поліцією» та «Знайди справжню роботу».

Інші протести були організовані в Кардіффі, Глазго та Единбурзі. Про арешти за межами Лондона не повідомлялося.

Нагадаємо, незадовго до вечірки з нагоди коронації короля Чарльза ІІІ на “ідеальному газоні” в одному з найвідоміших місць Британії — біля розкішного Royal Crescent (Королівського півмісяця) в англійському місті Баті — невідомі жартівники викосили вульгарний малюнок.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *