Кадиров розповів, як Росія бореться зі всім блоком НАТО

На думку Кадирова, "ситуація як у країні, так і в лавах бойових підрозділів у рази краща, ніж була рік тому".

Лідер Чечні Рамзана Кадиров розкритикував військових, які в соцмережах скаржаться на погане забезпечення і брак боєприпасів.

Про це Кадиров написав у Telegram.

За словами Кадирова, на війні ніколи не буває всього вдосталь, і це не привід виносити на обговорення внутрішні питання. Він вважає, що Росія бореться з усім блоком НАТО, і робить це нібито настільки успішно, що все «працює злагоджено і бездоганно, як годинник». 

А за брак снарядів лідер Чечні поклав відповідальність на самих військових. Він заявив, що ті, що помилилися, тепер мають терпіти, тому що «це війна, а не курорт».

«Воїн не кричить — воїн вирішує. Необхідно шукати вирішення завдання, а не збиратися в купку і писати публічні звернення. Закінчилися патрони? А чому заздалегідь не попередив вищого офіцера, що вони закінчуються? У хорошого бійця патрони ні з того ні з сього раптом не закінчуються. Терпи тепер хоча б добу, знайди собі інше завдання», – повчає Кадиров.

За словами очільника Чечні, якщо солдатовы дали карту бойового завдання, потрібно діяти.

«Дій, бійцю! Від тебе залежить виконання. Думай, розподіляй сили і можливості, а не стій із відкритим ротом. Ніхто не буде бігати за тобою з цинком патронів і сухпайком, щоб вручити акурат тієї миті, коли твої закінчаться», – написав Кадиров.

Додамо, що в Мережі активно наразі обговорюють тему здоров’я голови Чечні Рамзана Кадирова. Є версія, що його могли отруїти співробітники російської ФСБ.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *