Жирафа та турист загинули у ДТП під час сафарі у Південній Африці

Тварину збила машина, а потім вона впала на іншу автівку.

У Південно-Африканській Республіці автомобіль збив жирафу, яка впала на іншу машину, під час сафарі у Національному парку Крюгера.

Про це повідомляє CNN.

Автівка, яка врізалася у жирафу, везла 13 туристів, що прямували через парк до табору відпочинку. Після удару тварина впала на зустрічний автомобіля, яким керував швейцарець.

У результаті зіткнення жирафа загинула, а водій отримав важкі трави. Пізніше він помер у лікарні.

Читайте також:

У Кенії туристам пропонують снідати разом з жирафами

Жирафи, як правило, сягають від 4 до 6 метрів у висоту і можуть важити до 1,2 тонн. Внаслідок зіткнення обидві машини отримали значні пошкодження.

Парк закликав відвідувачів бути обережними під час руху, нагадуючи їм стежити за всіма видами тварин та надавати їм перевагу у русі на дорозі.

Нагадаємо, у Південній Африці зоолог Кеті Вільямс та її трирічний син потрапили на лікарняне ліжко після нападу жирафи. Тварина накинулася на них у південно-африканському заповіднику за лічені метри від будинку і почала топтати ногами так, що людей ледве відбили. У заповіднику кажуть, що жирафа гуляла зі своїм двомісячним дитинчам, яке й кинулася захищати, сприйнявши людей за загрозу. 

Відео

У Південній Африці жираф напав на людей

У Південній Африці зараз борються за життя мами та її трирічного сина, на яких напав мешканець заповідника. Лікарі кажуть, вони в критичному стані, а маленький хлопчик зазнав серйозної травми голови. 

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *