Ізраїльські активісти не можуть з’ясувати, як потрібно покарати бойовиків ХАМАСу – новини 1+1

Після нападу ХАМАС на Ізраїль активісти стали більш категоричним.

Ізраїльські активісти порівнюють злочини бойовиків ХАМАС зі злочинами нацистів. Вони кажуть, що у прикордонних кібуцах вбито друзів і батьків багатьох лівих активістів, які відвідували Палестину і закликали до миру.

Про це виданню BILD розповіла 66-річна ізраїльська активістка Кетті Бар. 

Як зазначається, у 2020 році вона започаткувала асоціацію “Матері проти насильства”, яка виступає за мир. Проте після початку війни та нападу бойовиків ХАМАС жінка стала більш категоричнішою.

“Я не можу виносити смертні вироки. Але для мене ХАМАС — щось на зразок нацистів. Той, хто так думає і чинить, не має права на існування. Ніщо на світі не може їх пробачити. Але ми можемо говорити з тамтешніми матерями. З дітьми”, – наголосила жінка.

Вона сказала, що у прикордонних кібуцах було вбито друзів і батьків багатьох лівих активістів, які відвідували Палестину і закликали до миру. Бар вважає, що зараз ізраїльтяни різко висловлюються “не з помсти, а від болю”. 

“Чи хочемо ми бути схожими на них і кричати: Смерть арабам? Якщо єврейська етика каже бути світлом серед народів, то давайте будемо”, – закликала вона.

Як пише Бірман, варварство ХАМАС поставило ізраїльських активістів  перед дилемою. Багато людей з їхніми поглядами були жахливо вбиті. Наприклад, 80-річний Хаїм Пері, який добровільно возив дітей із Гази до лікарень Ізраїлю та назад. Гілат Дан із кібуца Нір Оз втратила у різанини дочку та матір. Вона каже, що виступає за мир і хоче допомогти палестинцям, але одночасно заявляє:

“Вони поставили себе поза людським родом. Вони не повинні отримувати нічого, навіть 20 вантажівок із гумдопомогою, доки всі заручники не будуть звільнені”.

Нагадаємо, що бойовики ХАМАС розповіли деталі жорстоких розправ над мирними жителями Ізраїлю.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *