Ізраїль домовилися про перемир’я з “Ісламським джихадом” – новини світу

Протягом конфлікту палестинці запустили по території Ізраїлю 400 ракет

Представники Ізраїлю та палестинського угруповання “Ісламський джихад” за посередництвом Єгипту досягли угоди про припинення вогню.

Про це пише Haaretz.

Угода обумовлює припинення Ізраїлем точкових ліквідацій в Секторі Гази, відмова від ведення вогню під час так званих “маршів повернення”, послаблення в прикордонному і торговому режимах із Сектором Гази. Своєю чергою “Ісламський джихад” зобов'язується не обстрілювати Ізраїль з території Сектора Гази. Під час конфлікту загинули 32 жителя Гази.

За словами представника “Ісламського джихаду”, рішення про початок переговорів щодо припинення вогню було прийнято після загибелі шести осіб в результаті удару в ніч проти четверга, 14 листопада, по одному з міст Сектора Гази.

Після 05:30 У низці поселень прикордонній з Сектором Гази зони чутні були сигнали системи раннього попередження про ракетний обстріл.

Протягом конфлікту бойовики запустили по території Ізраїлю 400 ракет. В Армії оборони Ізраїлю повідомили, що 90% ракет збиті системами ППО “Залізний купол”.

Незважаючи на повідомлення про перемир'я, служба тилу розпорядилася скасувати навчання в шкільних навчальних закладах, розташованих у населених пунктах прикордонної з Сектором Гази зони.

Нагадаємо, до активізації бойових дій призвело те, що Ізраїль під час авіаудару по Сектору Гази вбив командира “Ісламського джихаду”. Як підтвердила канцелярія глави кабміну Ізраїлю, метою атаки було знищення Абу аль-Ата, вона була схвалена прем'єр-міністром і міністром оборони.

Відео

Загострення військового конфлікту: Ізраїль завдає потужних ударів по Сектору Гази    

Військові випускають снаряди по об'єктах, які, на їхню думку, належать угрупованню "Ісламський джихад". Ті, у свою чергу, гатять по ізраїльських містах. Вже випустили понад 150 ракет. Тисячі людей ховаються у бомбосховищах, закрили школи та бізнес-установи.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *