Із 100 хворих коронавірусом людей на апаратах ШВЛ виживають сім-вісім – лікар в США

Зі 100 хворих коронавірусом людей на апаратах ШВЛ виживають сім-вісім – лікар в США

На коронавірус захворіло вже майже 825 тисяч американців

Американські лікарі попереджають,  до послаблення карантину під час епідемії треба ставитися дуже обережно, адже смертність серед хворих з ускладненнями від корона вірусу дуже висока, йдеться в ТСН.Ранок.

А друга хвиля коронавірусу може призвести до куди гірших наслідків, ніж перша. Про це кілька годин тому, зокрема, заявив директор центру з контролю та запобігання хворобам у Сполучених Штатах Роберт Ренфілд.  На коронавірус захворіло вже майже 825 тисяч американців – це третина з усіх відомих у світі випадків, але президент Дональд Трамп наполягає: карантин вже час поступово скасовувати.

Дональд Трамп забороняє грінкарти і робочі візи на два місяці, в рамках боротьби з безробіттям. Він твердить, це життєво необхідно для економіки, як і  повертатися до нормального життя вже на цьому і наступному тижні. «Ми знову відкриваємо Америку. 20 штатів, де мешкає 40 відсотків населення країни, оголосили, що планують безпечно відкривати бізнеси в найближчому майбутньому», – заявив Трамп.

Відкриватися треба надзвичайно обачно, твердять медики. «Швидкість поширення хвороби впала, але варто дозволити людям знову ходити до ресторанів, на концерти і стадіони – ті, хто переносять хворобу без симптомів, негайно почнуть заражати всіх і ми матимемо новий пік, гірший за попередній. Схожа ситуація вже була в історії – з іспанським грипом, коли спершу був рішучий жорсткий карантин, потім його зняли і повторне повернення хвороби було ще жахливіше», – розповів лікар невідкладної допомоги в одному з найбільших шпиталів Нью-Йорка Євген.

Відео

Друга хвиля коронавірусу може призвести до куди гірших наслідків, ніж перша – американські лікарі

Американські лікарі попереджають – до послаблення карантину під час епідемії треба ставитися дуже обережно. Бо друга хвиля  коронавірусу може призвести до куди гірших наслідків, ніж перша. Про це кілька годин тому, зокрема, заявив директор центру з контролю та запобігання хворобам у Сполучених Штатах Роберт Ренфілд.  На COVID-19 захворіло вже близько 820 тисяч американців.  

Цей лікар сам перехворів на коронавірус ще в березні, заразивши свою дружину і новонароджену доньку, ледь оговтався – повернувся до переповненої пацієнтами лікарні. Не повернутися не міг, на цьому фронті зараз потрібні всі. Зі ста пацієнтів, що лежать під апаратами штучного дихання, виживають, каже, сім-вісім.

Повертатися до нормального життя, тримаючи в голові те, наскільки страшний вигляд має пік хвороби – бояться навіть республіканці. Старий союзник Дональда Трампа сенатор з Південної Кароліни Ліндсі Грем занепокоєно прокоментував бажання сусіднього штату Джорджия відкрити ресторани, салони краси і спортзали вже цієї п'ятниці: “Чи не занадто швидко, занадто рано рухаються наші сусіди?”.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *