Імпічмент-шоу. Тисячі американців стежать удома та в барах за відкритими слуханнями в Конгресі

Розпочалося перше відкрите слухання в справі імпічменту Трампа.

Історичний день для Сполучених Штатів – 13 листопада розпочалося перше відкрите слухання в справі імпічменту Дональда Трампа. Його транслюють і говорять про нього всі канали Америки і світу.

Першим свідком став голова американського посольства в Києві Вільям Тейлор, за ним свідчитиме заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент. У цих свідченнях звучали прізвища українських політиків, зокрема помічника президента Зеленського Андрія Єрмака.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Від світанку під спорудою, де на очах у всього світу заслуховують свідків у справі імпічмента Трампа, людно та гамірно попри мороз. Протестувальники зачитують вголос конституцію і вимагають відправити Трампа у відставку.

Читайте також:

"Тиск на Йованович" та "образа Трампа на Україну". Головне з відкритих слухань про імпічмент президента США

«Це історичний день, перший день публічного імпічменту, мені дуже важливо бути тут, аби висловитися».

У Вашингтоні з'ясовуватимуть, чи зловживав президент владою, чи намагався тиснути на Україну. Але навряд чи про Україну дізнаємося щось нове, це більше — про Трампа.

Перші свідки — спеціальний повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря Джордж Кент — обидва раніше, під час закритих слухань, однозначно засуджували так звану «тіньову дипломатію» — неформальний канал спілкування з українцями, що діяв в обхід посольства.

Associated Press

«Україна важлива для безпеки Сполучених Штатів. … Ми маємо підтримувати Україну у боротьбі проти їхнього сусіда. Російська агресія не припиняється. Адміністрації республіканців і демократів протягом трьох декад допомагали цивільним і військовим та надавали Україні політичну підтримку», — зазначив Тейлор.

«Президент Трамп хотів зв'язати президенту Зеленському руки», — наголосив голова комітету з розвідки Палати представників США Адам Шифф.

Усі бари навколо Капітолійського пагорба відкриваються незвично рано. У Вашингтоні дивитися відкриті слухання в компанії — добра традиція. Це дивне враження, повірте мені — перебувати в барі, де кожен, абсолютно кожен знає про Україну.

«Я переконаний, Сполучені Штати повинні підтримувати Україну, особливо з огляду на Росію на її кордоні».

«Україна дуже залежна від України, я думаю пан Зеленський сказав те, що повинен був сказати, я б на його місці, мабуть, сказала б те ж саме, адже він не знає, скільки ще залишиться при владі цей президент Сполучених Штатів».

А за барною стійкою усім охочим за сім доларів наливають фірмового коктейля під красномовною назвою: «У мене 99 проблем, зате немає імпічменту».

Яна Слєсарчук

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *