Ілон Маск – у чому апокаліптичність ідей бізнесмена щодо війни

Росія є загрозою для глобальної безпеки.

Якщо ідеї Ілона Маска почнуть втілюватися в життя, Володимир Путін говоритиме з країнами НАТО зовсім іншою мовою. І небезпека вже виникне у Центральній Європі.

Про це розповів український журналіст Віталій Портников.

Буде загострення конфлікту, з якого не вдасться знайти вихід

Журналіст запропонував уявити, що ідеї Ілона Маска починають реалізовуватися. Так, новий американський президент, до прикладу, це буде Дональд Трамп, намагатиметься домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним про те, що він готовий визнати суверенітет Росії над Кримом і сходом України та припинити військову допомогу Україні. За це Росія повинна буде пообіцяти припинити війну.

“І що ж почує у відповідь американський лідер? Він почує, що Росії потрібні не просто окуповані українські регіони, але й сама Україна. Що Сполучені Штати мають гарантувати, що жодна колишня радянська республіка не буде членом НАТО. Що насправді частиною територій Росії мають бути не кілька вже анексованих областей, а весь схід і весь південь сусідньої держави”, – наголосив Портников.

Якщо уявити собі, що американська адміністрація погодиться і з цим, додає фахівець, і Україна зникне з політичної карти світу, тоді буквально за кілька місяців почнеться нова війна за інші колишні радянські республіки. І так чи інакше американській адміністрації доведеться відповідати на ці дії Росії, зокрема – допомагати іншим її потенційним жертвам. Це все одно призведе до загострення конфлікту, з якого в такому разі просто не буде виходу.

“В той самий момент Російська Федерація буде допомагати глобалізації цього конфлікту, щоб відвернути увагу світу від свого бажання відновити кордони колишнього Радянського союзу. Уявимо собі, що і тут прихильники поглядів Маска погодяться із цим, що Росія має на це право, і на наших очах воскресне Радянський Союз. Я переконаний, цей Радянський Союз буде розмовляти з країнами-членами НАТО зовсім іншою мовою, ніж дотепер”, – акцентував журналіст.

У такому випадку небезпека вже виникне у Центральній Європи: гібридні війни, погрози, вимоги вивезти з території цих країн новітнє західне озброєння. І абсолютно очевидно, що рано чи пізно хтось з президентів або російський, або американський просто змушений буде в розпалі цього протистояння натиснути на ту саму “червону кнопку” і почнеться Третя Світова війна із застосування ядерного компонента.

“Одна з ракет ударить по штаб-квартирі Ілона Маска і біографія мільярдера буде закінчена, як і біографія сотень тисяч, якщо не мільйонів людей, які разом із Маском стануть жертвами його політичної дурості”, – підсумував Віталій Портников.

Нагадаємо, Ілон Маск оскандалився з черговою заявою про війну в Україні. Цього разу бізнесмен вважає, що потрібно “знайти мир в Україні та відновити нормальні відносини з Росією”. Щобільше, він висловився про те, що США буквально “вступають до Третьої світової війни”. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *