Яку провокацію можуть готувати росіяни 9 травня: військовий експерт про терористичні атаки РФ

Росія здатна на все, аби вчергове виправдати власну агресію та демонізувати Україну в очах світу.

Росія може готувати чергову провокацію 9 травня у Москві щодо своїх громадян, аби звинуватити Україну в «терористичних атаках».

Про це йшлося в коментарі військового експерта, ветерана російсько-української війни, майора запасу ЗСУ Олексія Гетьмана.

Гетьман припустив, що це може бути підготовкою ворожої армії до контрнаступу ЗСУ.

«Це залякування. Але вони також планують, коли почнуться наші наступальні дії завдавати ударів не по військах, а по мирних містах для того, щоб демотивувати наших військовослужбовців безладом в нашому тилу», – зазначив Гетьман.

У Головному управлінні розвідки МОУ попередили, що на 9 травня можуть бути провокації зі сторони Росії. Йшлося й про провокації в так званому Придністров'ї чи Білорусі.

«Але є таке погане передчуття, що вони можуть зробити щось якраз у Москві на «параді перемоги». Туди можуть стрільнути навіть хімічною зброєю, в них її багато», – сказав Гетьман.

Усе для того, аби пізніше звинуватити у всьому Україну. Начебто українська сторона не просто зіпсувала свято, але й застосувала заборонену зброю. Гетьман підкреслив, що від росіян можна очікувати всього, чого завгодно, навіть таких цинічних дій щодо свого ж народу.

Нагадаємо, після атаки дронів на Кремль співробітникам Росгвардії в столиці видали антидронові рушниці, з якими вони нестимуть службу під час репетиції параду 9 травня у Москві.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *