Яким країнам загрожує епідемія чуми і як її лікувати. Дивіться інфографіку

Хвороба має вискоий відсоток летальних випадків.

Нещодавно у Китаї у двох людей діагностували чуму.  Загалом же протягом останніх 20 років було зафіксовано близько 50 тисяч випадків захворювання серед людей. Про те, які види чуми існують, як вона передається і як лікується – дивіться в інфографіці ТСН.ua.

Чума, відома також як “чорна смерть” – інфекційна хвороба, яка поширюється завдяки бактерії Yersina pestis через бліх та дрібних ссавців.

Читайте також:

Учені знайшли джерело середньовічної чуми. Це – Росія

Наразі розділяють три типи цього захворювання: бубонна, яка викликає набряк лімфатичних вузлів і не передаєтьcя від людини до людини, септична, яка розповсюджується через кров, і найбільш небезпечна – пневмонічна, яка передається повітряно-крапельним шляхом і призводить до найбільшої кількісті летальних випадків у хворих.

Лікується чума за допомогою антибіотиків. У XIV столітті їх просто не було, а тому ця хвороба викосила 50 млн осіб у Європі. Викликавши близько 50 тисяч випадків захворювання серед людей протягом останніх 20 років, чума наразі класифікується ВООЗ як захворювання, що заново з’являється.

Більше про “чорну смерть” дивіться в інфографіці. 

ТСН.ua

Нагадаємо, чума свого часу викосила близько половини населення Європи. Тепер міжнародна команда вчених знайшла можливе місце походження її збудника. Воно розташоване на території сучасної Російської Федерації. Як поширювалася чума, до скількох жертв в історії призвела та чи загрожує світу ще одна глобальна пандемія – читайте у матеріалі ТСН.ua. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *