«Я скористаюсь ними наступного разу»: Меркель спіткнулась на сходах під час ділового заходу у Берліні – новини світу

Останнім часом німці всерйоз занепокоєні станом здоров’я канцлерки.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель спіткнулась на сходах під час виходу на сцену на діловому заході у Берліні, що вкотре змусило занепокоїтись про її стан здоров’я.

Про це пише Daily Mail.

Меркель спіткнулась на сходах під час того, як виходила на сцену, виступаючи перед Асоціацією німецьких торгово-промислових палат у Берліні.

«Я не побачила сходи, наступного разу я ними скористаюся», — віджартувалась німецька канцлерка.

Нагадаємо, 18 червня у Берліні під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, у канцлерки почали тремтіти руки та ноги. Однак Меркель продовжувала стояти перед військовим оркестром і згодом із Зеленським рушила червоним хідником. Пізніше вона пояснила свій стан тим, що випила замало води.

Інцидент повторився усього через дев'ять днів після першого нападу під час зустрічі з федеральним президентом Німеччини. Меркель раптово затрусило, коли Франк-Вальтер Штайнмаєр виголошував промову з приводу вступу на посаду міністерки юстиції представниці СДПН Христини Ламбрехт. Політикиня спробувала впоратися зі своїм станом, змінюючи положення рук. Від склянки води Меркель відмовилась і продовжила участь в заході. Згодом її представник заявив, що самопочуття канцлерки «абсолютно нормальне». 

У Берліні 10 липня в Меркель втретє за місяць повторилися проблеми зі здоров'ям. Цього разу напад тривав кілька секунд і канцлерка, як і раніше, змогла себе опанувати та продовжила зустріч з прем'єр-міністром Фінляндії Антті Рінне.

Разом з тим, у німецькому уряді запевняють, що Ангела Меркель здорова і активна, а сама канцлерка сподівається, що напади тремтіння скоро зникнуть. Проте 11 липня під час зустрічі із новою очільницею уряду Данії було змінено протокол зустрічі. Зокрема, іноземна гостя Метте Фредеріксен та Меркель слухали національний гімн сидячи.

Відео

Ангела Меркель пішла у відпустку: на який термін і що з канцлеркою

Увага преси була висока, і не так через політику, як через стан здоров’я канцлерки. Через самопочуття найвпливовішої жінки Європи стривожилися тоді, як їй на публічних заходах ставало зле. Сильне тремтіння за останні кілька тижнів повторилося тричі. Що з Ангелою Меркель і чи залишиться вона на посаді – ТСН розповість.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *